Skocz do zawartości
Forum

Jakie afrodyzjaki polecicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie afrodyzjaki polecicie? Truskawki są super , jemy je praktycznie codziennie ale niestety sezon na nie jest krótki. NIedługo się skonczą. Jakie inne afrodyzjaki polecacie? Słyszałam o owocach morza ale szczerze powiedziawszy to ani ja ani mąż za bardzo za nimi nie przepadamy tak wiec szukamy czegoś innego :)

Koleżanka polecała mi hiszpańską muchę. Moze któraś z Was próbowała? Jak wrażenia? Szukam czegoś co pomoże mi nieco rozgrzać atmosferę w sypialni bo niestety ale w ostatnim czasie trochę padła. Rutyna w długim związku zrobiła swoje.

 

Odnośnik do komentarza

ak. My mamy w swoim zaopatrzeniu ale uzywamy raczej na specjalne okazje. Działa bardzo fajnie ( przynajmniej na mnie). Jakos ostatnio czytałam nawet artykuł o tym i wyczytałam w nim,że działa to na prawie 80% kobiet przy czym jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji bo na facetów to tak nie działa. W sumie po co skoro większość z nich i tak ma praktycznie zawsze ochotę na seks 😛
Nie polecam kupować najtańszych środków z allegro bo sa to podróby. Jeśli chcesz sobie cos konkretnego kupić to kup Sex Elixir. Ja to mam.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za informację. Wydaje mi się,że słyszałam o tym środku wczesniej ale potem o nim zapomiałam. Jeszcze nie próbowaliśmy ale może skoro piszesz,że warto to przetestujemy. Możesz mi napisać gdzie konkretnie kupowałaś? Czy dostanę w aptece?

Nie jest to oczywiście na receptę?

Odnośnik do komentarza

Nie jest na receptę. Kupowałam przez internet. Wpisz sobie nazwę i wyskoczy Ci lista sklepów. Nie będę tutaj dawała linka na forum :) Nie polecam jednak kupować jednego opakowania bo jest trochę drogo . Jak kupisz sex elixir w wielopaku to będziesz miała to o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...