Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Liliana23

Mleko modyfikowane

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paria

Ja też kupuję w dozie. Zamawiałam wcześniej przez internet, ale u nich odchodzą koszty przesyłki, więc jest taniej. A od początlu mały jest na Bebilonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadina

Mamusie, obiecałam sobie, że będę jak najdłużej karmić córkę piersią, ale powoli myślę o tym, żeby przejść na mleko modyfikowane. Pokarmu mam już mniej, a mała trochę się nade mną znęca;) i przyznaję, że mam już dość tego bólu, tym bardziej, że wychodzą jej ząbki. Jakie mleko możecie polecić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8/2/2021 o 2:27 AM, Gość Nadina napisał:

Mamusie, obiecałam sobie, że będę jak najdłużej karmić córkę piersią, ale powoli myślę o tym, żeby przejść na mleko modyfikowane. Pokarmu mam już mniej, a mała trochę się nade mną znęca;) i przyznaję, że mam już dość tego bólu, tym bardziej, że wychodzą jej ząbki. Jakie mleko możecie polecić? 

Jeśli mogę wyrazić moje zdanie to polecam Hipp combiotik - w składzie probiotyk i preabiotyk, składem najbliższe mleku mamy. Chcesz poczytaj na ich stronie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem to Hipp combiotik jest dużo lepsze - nie jest to jedynie moje zdanie. Długo czytałam na temat mlek i póki co nie zamieniłam córce mleka na inne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiolka
4 godziny temu, Kibic napisał:

Moim skromnym zdaniem to Hipp combiotik jest dużo lepsze - nie jest to jedynie moje zdanie. Długo czytałam na temat mlek i póki co nie zamieniłam córce mleka na inne

Ja myślę, że to kwestia indywidualna, jednemu dziecku bardzo pasuje jedno, innemu drugie 🙂 U nas też sprawdziło się Hipp bio Combiotik, zero problemów z brzuszkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

U nas z których oeu sprawdza się od urodzenia nan optipro plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...