Skocz do zawartości
Forum

oczyszczanie organizmu z toksyn


Gość ew3333ca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ew3333ca

Kiedyś nawet nie myślałam o tym, jak mocno mój organizm może być zanieczyszczony, ale rok temu zainteresowałam się tematem i to doprowadziło do zmian w moim stylu żywienia. Odstawiłam cukier, zrezygnowałam z kiełbas i mięs przetworzonych, dań gotowych, słonych przekąsek itp. Jednocześnie zaczęłam pić więcej soków warzywnych świeżo wyciskanych, a dodatkowo bardzo wspomogło unotox ze strony https://track.cashinpills.com/product/Untoxin/?uid=50855&pid=128&bid=advandec

 

 który pomógł mi oczyścić organizm. Efekt? Nie planowałam zrzucenia wagi, bo i tak nosiłam rozmiar 36, ale waga i tak poleciała w dół, a teraz się utrzymuje na stałym poziomie. Okazuje się, że toksyny wiążą tłuszcz w naszym organizmie i kiedy się organizm oczyszcza, to te wszystkie złogi są usuwane. W każdym razie warto pamiętać o oczyszczaniu i co jakiś czas robić sobie taką kurację, bo to tylko na zdrowie wyjdzie.


 

Odnośnik do komentarza

na naturalne oczyszczanie organizmu toksyn najlepsza i najskuteczniejsza jest sauna. Świetnie pomaga nie tylko w oczyszczaniu ale także i redukcji wagi i utrzymaniu dobrego zdrowia. Od kiedy mam na wymiar saunę od INFRALINE w piwnicy najchętniej bym z niej nie wychodziła. Świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...