Skocz do zawartości
Forum

Gdzie jechać na wakacje z dzieciakami?


Gość Mastarma

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co kochasz.. ja z roczną córka i 3,5 letnim synem wędrowaliśmy po górach w Tatrach. Jak miała 2 lata, syn 4,5 byliśmy w Beskidzie niskim( Wisła, Brenna). Rok temu nad morzem polskim, w tym roku pierwszy raz z nimi za granicą nad morze ( 4 lata, syn prawie 7).

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Z 2-latkiem w góry to jednak pewnie nie skorzystacie zbyt wiele - na własnych nóżkach dłuższych tras nie zrobi, nosić z kolei też ciężko (ale jeśli już to polecam dobre nosidło turystyczne). Ja bym zdecydowanie wybrała morze. A najlepiej jakieś ciepłe 😄 #TeamwWakacjeWTurcji 😄

Mama Michałka (3 l) i Mateusza (1 rok). Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości i wielka fanka pieluch wielorazowych oraz Certyfikowana Doradczyni Pieluchowania Wielorazowego 😄

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lędźwiecka

Ja wszystkim rodzinom z dziećmi polecam spróbować wyjazdów z Extreme Homies School, takich wycieczek jak oni nie organizuje żadne inne biuro turystyczne. U nas zaczęło się od tego, że nasz syn pojechał z nimi na obóz sportowy - usłyszał o nim od kolegi i nie dawał nam spokoju aż go nie zapisaliśmy. 😄 Wrócił tak rozemocjonowany, że przez 3 dni nie przestawał nam opowiadać, co robił, czego się nauczył i co zobaczył. Wtedy po raz pierwszy zdecydowaliśmy się pojechać całą rodziną i robimy to do dzisiaj - potwierdzam, my też mieliśmy o czym mówić po powrocie. Wyjazdy są doskonale zaplanowane i zorganizowane, na miejscu jest masa atrakcji, więc osoby w każdym wieku są w stanie znaleźć sobie jakieś zajęcie. No i nie trzeba się przejmować wyżywieniem ani zakwaterowaniem, bo obie te rzeczy wchodzą w cenę wyjazdu. Pod koniec czerwca będzie wyjazd do Francji na letni obóz w Alpach, więc oczywiście już się zapisaliśmy. Syn już cały chodzi na myśl o jeździe na snowboardzie, ja za to nie mogę się doczekać wylegiwania się nad jeziorem i zajęć z jogi. Zostawiam link do opisu wycieczki, bo sama nie dałabym rady wszystkiego opisać: https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i-obozy/summer-camp-les2-alpes-2021-wczasy ale z całego serca polecam wszystkim rodzinkom, które chcą spędzić wakacje w pięknym miejscu, a jednocześnie przeżyć coś ciekawego. ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Maroosia

A co powiecie słuchajcie na Bory Tucholskie ?:) Widziałam, że piękne tereny 😉 Bardzo chciałabym zobaczyć np park wdecki.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jak moje były małe to jeździliśmy nad morze, potem jak podrośli to w góry. A teraz jeżdżą gdzie chcą. Oboje pojechali na oddzielne obozy z biurem [reklama usunięta], jedno nad morze, drugie do Grecji, a ja mam w końcu wakacje tylko dla siebie. Buźki i dużo cierpliwości na wakacjach z maluchami 🙂

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moja córka ma zaledwie 4 lata, więc uważam że to za wcześnie na wakacje za granicą, dlatego wybieramy polskie kierunki. W tym roku byliśmy nad polskim morzem w miejscowości Niechorze. Co prawda to był nasz pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 5/11/2021 o 2:01 PM, Dziubala napisał:

Wakacje zagraniczne są fajne pod warunkiem, że lot nie trwa zbyt długo 😉

To prawda, ja mam dzieciaki w wieku 3 i 8 lat i jak latamy [reklama usunięta] to w krótkie trasy np. Grecja czy Turcja. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...