Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Nati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Zacznę od tego ze staramy sie z mężem o pierwszego dzidziusia. Współżyliśmy w dni plodne oraz dzień przed prawdopodobną owulacją tj 18dc

Cykle mam 32dniowe. Dziś jest 35dc, nie przyszła @ a zawsze jak w zegarku. Strasznie mam nabrzmiałe piersi i okropnie bolą (nigdy az tak nie bolały, że spać się nie da) co jakiś czas pobolewa też podbrzusze. Zawsze pare dni przed @ bolała mnie również głowa, teraz nic.

W dniu dzisiejszym robilam test, niestety negatywny. Na betę będę mogła jechać dopiero w poniedziałek ze względu na kwarantannę

Myślicie ze jest jakas szansa ze to jednak ciąża? Czy zdążyło się że mimo negatywnego testu któraś była w ciąży?

Odnośnik do komentarza

No to czuły,ale owulacja zawsze może się przesunąć...

Ból piersi to b. dobry objaw jeśli chodzi o ciążę. Druga sprawa to ból głowy,mnie boli jak ma być okres czyli z powodu spadku progesteronu a jak Cię nie boli to też dobry znak bo może progesteron właśnie nie spadł. Pozostaje czekac. Ja bym powtórzyła test np jutro rano. Jak będziesz powtarzać to daj znać. Też jestem ciekawa 🙂 Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Zofix@48 napisał:

Moja siostra mimo trzykrotnie negatywnego testu była w ciąży, więc to jak najbardziej możliwe, patrząc na Twoje objawy. 😉 Daj znać, jak będziesz już wiedziała!

Jasne, jak już będę coś wiedzieć to na pewno napiszę 😊

Odnośnik do komentarza

Też tak miałam. Ten super czuły wyszedł mi negatywny, a dwa dni później coś mnie tkneło i zrobilam takim zwykłym i były piękne dwie kreski. A teraz wchodzę w 9 miesiąc ciąży. PTrzymam kciuki żeby i u Was tak wyszło 😉

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Asoa napisał:

Też tak miałam. Ten super czuły wyszedł mi negatywny, a dwa dni później coś mnie tkneło i zrobilam takim zwykłym i były piękne dwie kreski. A teraz wchodzę w 9 miesiąc ciąży. PTrzymam kciuki żeby i u Was tak wyszło 😉

Super, czyli jest nadzieja. Poczekam do jutra, no chyba ze uda mi sie do soboty 😅

Tobie życzę szybkiej końcówki ☺

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czekam jednak z testem do soboty.

Piersi nadal bolą i są większe, najczęściej w nocy i z rana (bolą tak z boku). Bólu głowy nadal brak, ból brzucha był jeszcze wczoraj wieczorem i dziś nad ranem i teraz spokój.

Bardzo bym chciała aby okazało się, że to ciąża 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Nati napisał:

Dziewczyny czekam jednak z testem do soboty.

Piersi nadal bolą i są większe, najczęściej w nocy i z rana (bolą tak z boku). Bólu głowy nadal brak, ból brzucha był jeszcze wczoraj wieczorem i dziś nad ranem i teraz spokój.

Bardzo bym chciała aby okazało się, że to ciąża 

A nie możesz dzisiaj zrobić bety? Naprawdę dzięki niej dostaniesz 100% odpowiedź by się cieszyć lub działać dalej. Pozdrawiam i 3mam kciuki 😊

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Ogvh napisał:

A nie możesz dzisiaj zrobić bety? Naprawdę dzięki niej dostaniesz 100% odpowiedź by się cieszyć lub działać dalej. Pozdrawiam i 3mam kciuki 😊

Do niedzieli włącznie jesteśmy na kwarantannie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...