Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adela

Poroniłam znów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adela

Witam. Poroniłam w 16 tc. Jestem załamana. Poprzednio miałam już dwa poronienia, ale każde do 10 tc. Teraz już tak bardzo się cieszyłam, powiedzieliśmy rodzinie... Nie wiem czy podejmować dalej starania, może nie jest mi to dane... Mam tego samego ginekologa od 10 lat, nie wiem, może to błąd, może źle prowadzi. Nie chcę znów tego samego przeżywać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magjeg

Bardzo mi przykro, że kolejny raz Cię to spotkało. Również straciłam dzidziusia. Tylko jednego, więc nie wyobrażam sobie co czujesz po trzeciej stracie. 

Ja po pierwszej stracie wykonałam badania, żeby wiedzieć dlaczego tak się stało. Dodatkowo mam wspaniała Ginekolog, które obstawiła mnie lekami, aby zapobiec poronieniu. Udało się bo doczekałam się 2 synów (2,5 roku oraz 6 miesięcy).

Czy wykonywałaś jakieś badania po poprzednich stratach? Dostałaś jakieś leki od ginekologa?

Dziewczyny z tego forum, a dokładniej z wątku, do którego wklejam link poniżej są wspaniałe i doświadczone niestety w takich sytuacjach. Pomogą Ci uporać się chodź trochę z bólem i doradzą w kwestii odpowiednich badań, witamin, leków i lekarzy.

Życzę Ci z całego serca, aby udało Ci się donosić szczęśliwie kolejną ciążę i tulić w ramionach sowiego aniołka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...