Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Według aplikacji 22 stycznia miałam owulację. W dni płodne i w dniu owulacji mieliśmy z mężem kilka stosunków bez zabezpieczenia, z zakończeniem w środku. Dzień po z samego rana dostałam dużo białego sluzu. Śluz utrzymuje się do teraz, czuję że ciągle mam wilgotno. Bardzo bolą mnie sutki, są tkliwe. Nigdy wczesniej tak nie miałam. Kilka dni bolały mnie strasznie jajniki i podbrzusze. Ciągle burczy mi w brzuchu mimo, że dopiero jadłam. Czy to można oznaczyć ciążę? Test zrobię dopiero w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam owulację 29 grudnia, w Nowy Rok zauważyłam u siebie biały śluz, taki mocno kremowy i dużo tego było. Przez kolejne dni miałam ochotę na awokado, myślałam o moim chłopaku jako o ojcu i ogólnie jakoś tak inaczej się czułam, ale ciąży nawet nie podejrzewałam. Cykle miałam 27-30 dniowe. 32 dnia zrobiłam test i była druga, blada kreseczka... A, dodam że w dni płodne mieliśmy stosunki przerywane, z tym że kilka ich było;) Tak więc całkiem możliwe że i u Ciebie będzie na teście druga kreska;)

Edytowane przez asiuncia007
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ola napisał:

Według aplikacji 22 stycznia miałam owulację. W dni płodne i w dniu owulacji mieliśmy z mężem kilka stosunków bez zabezpieczenia, z zakończeniem w środku. Dzień po z samego rana dostałam dużo białego sluzu. Śluz utrzymuje się do teraz, czuję że ciągle mam wilgotno. Bardzo bolą mnie sutki, są tkliwe. Nigdy wczesniej tak nie miałam. Kilka dni bolały mnie strasznie jajniki i podbrzusze. Ciągle burczy mi w brzuchu mimo, że dopiero jadłam. Czy to można oznaczyć ciążę? Test zrobię dopiero w przyszłym tygodniu.

Od stosunku minęły 4 dni. Nie ma co się doszukiwać tak wcześnie objawów ciąży. Jeśli @ będzie się spóźniac to idź na betę. 

Jajniki cie bolały bo miałaś owulacje. 22 też miałam owulacje, też bolały mnie jajniki,i piersi Ale tylko po boku, i tez był śluz, pewnie dlatego że po owu nadal jest parę dni plodnych. 

Odnośnik do komentarza

Organizm, aż tak szybko nie reaguje. Serio. 

Tak działa nasza psychika i zauważamy różne reakcje organizmu, na które wcześniej nie zwracałyśmy uwagi. Zawsze po owulacji miałam taki śluz, piersi robiły się wrażliwe, a w ciąży nie byłam. A jak byłam to całkowicie inne objawy dały mi do myślenia, że się udało. 

Wiadomo każda kobieta jest inna, ale jak podejrzewamy ciążę albo bardzo jej chcemy to we wszystkim widzimy objawy ciąży. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...