Skocz do zawartości
Forum

Kreski na teście błędna


Gość Berta

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Gość Asoa napisał:

Jeżeli to ten sam test to normalne. W instrukcji masz napisane ile czasu jest zdatny do odczytu. Potem wietrzeje.

Nie, nie kilka testów. Dwa dni temu robiłam były widoczne dzisiaj robiłam nie ma nic 

Odnośnik do komentarza

Chyba chodzi o to,że test powtórzony i nic nie wykazał... Może inna czułość a może przypadek i pierwszy był wadliwy. Bhcg na pewno wyjaśni zagadkę. 

Poza tym zgadzam się z Ogvh na moich testach też po kilku latach nadal  widac wyraźne kreski. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Chyba chodzi o to,że test powtórzony i nic nie wykazał... Może inna czułość a może przypadek i pierwszy był wadliwy. Bhcg na pewno wyjaśni zagadkę. 

Poza tym zgadzam się z Ogvh na moich testach też po kilku latach nadal  widac wyraźne kreski. 

A czy okres moze zminic wynik testu ? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Berta napisał:

A czy okres moze zminic wynik testu ? 

Jeżeli test był wykonany przed terminem miesiączki i dostałaś okresu, to możliwe że doszło do zaplodnienia, ale mogło być coś nie tak genetycznie i organizm nie dopuścił do zagnieżdżenia się, dlatego zaleca się robienie testu po gdy miesiączka się spóźnia 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Berta napisał:

A czy okres moze zminic wynik testu ? 

Nie wiem co dokładnie masz na myśli...jeżeli byłabyś w ciąży a miałabyś krwawienie w terminie miesiączki i byłby odpowiedni poziom hormonu wtedy to test by wyszedł i tak.

Ale jeżeli tak jak pisze Qnia tzn coś by poszło nie tak i przyszedł by okres to tak naprawdę tylko badanie z krwi mogłoby pokazac że była to ciąża,ale wtedy biochemiczna. No i wtedy przy spadku bhcg test już mógłby nie wyjść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...