Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marmira

Jak często robicie zakupy spożywcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marmira

Jak w temaci. Z jaka częstotliwością robicie zakupy spożywcze? 

Sama kupuje najczęściej dwa razy w tygodniu, wybieram raczej większe markety, w mniejszych sklepach jest jednak o wiele drożej i człowiek marnuje tam sporo czasu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mąż co tydzień jedzie po duże zakupy do hipermarketu. A ja codziennie, ew. co drugi dzień, robię zakupy drobne w pobliskich małych sklepach i kupuję pieczywo, wędliny, owoce, warzywa.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z racji tego, że jestem bardzo leniwa to zamawiam takie poważne zakupy spożywcze raz na dwa tygodnie do domu, a jak coś mi takiego bardzo potrzeba to wtedy na szybko do pobliskiego sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mogę się doczekać tych projektów sklepów, które mają mieć zakupy w subskrypcji. Zamawiam raz i zakupy przychodzą cyklicznie w abonamencie. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie. Słyszałam np o projekcie [reklama usunięta] , ale jeszcze nie ma zbyt wielu szczegółów odnośnie startu portalu.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj raz/dwa razy w tygodniu. Zdarza mi się tez zamawiać przez różne aplikacje, ale mięso, owoce i warzywa zawsze kupuję sama 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maślanka

Również staram się robić większe zakupy raz w tygodniu, a tak to tylko świeże pieczywo codziennie w piekarni. 

Edytowane przez Wywijaska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Raz

Raz w tygodniu jadę do Carrefoura, najczęściej w sobotę, bo z aplikacją są zniżki w weekendy. Oprócz tego mają tam naprawdę niezłe promocje, np. ceny niskie jak dawniej, nie tylko na spożywke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bellinka
W dniu 27/4/2021 o 11:32 AM, Gość Raz napisał:

Raz w tygodniu jadę do Carrefoura, najczęściej w sobotę, bo z aplikacją są zniżki w weekendy. Oprócz tego mają tam naprawdę niezłe promocje, np. ceny niskie jak dawniej, nie tylko na spożywkę

Też robię większe raz w tygodniu. Teraz jak pracuje zdalnie łatwiej ni nie dokupywać codziennie 🙂 Gazetki Carrefour zawsze przeglądam, ale nie wiedziałam że mają aplikację. Ona jest darmowa do pobrania? Co daje mi taka aplikacja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się raz na tydzień, najczęściej w sobotę. Najpierw oczywiście robię sobie listę, żeby nie kupić mnóstwa niepotrzebnych produktów. 

Jak już piszę to dodam jeszcze, że ostatnio w Lewiatanie mają fajną rzecz - zbiera się naklejki i można potem kupić maskotki Lewiatanki. Jeśli macie dzieci, to na pewno spodoba Wam się ta akcja 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...