Skocz do zawartości
Forum

Jak często robicie zakupy spożywcze?


Gość Marmira

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temaci. Z jaka częstotliwością robicie zakupy spożywcze? 

Sama kupuje najczęściej dwa razy w tygodniu, wybieram raczej większe markety, w mniejszych sklepach jest jednak o wiele drożej i człowiek marnuje tam sporo czasu... 

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę się doczekać tych projektów sklepów, które mają mieć zakupy w subskrypcji. Zamawiam raz i zakupy przychodzą cyklicznie w abonamencie. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie. Słyszałam np o projekcie [reklama usunięta] , ale jeszcze nie ma zbyt wielu szczegółów odnośnie startu portalu.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Ja staram się raz na tydzień, najczęściej w sobotę. Najpierw oczywiście robię sobie listę, żeby nie kupić mnóstwa niepotrzebnych produktów. 

Jak już piszę to dodam jeszcze, że ostatnio w Lewiatanie mają fajną rzecz - zbiera się naklejki i można potem kupić maskotki Lewiatanki  [reklama usunięta]. Jeśli macie dzieci, to na pewno spodoba Wam się ta akcja 😄

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A ja robię maksymalnie raz w tygodniu zakupy typu: woda, ręczniki papierowe, chemia itp., bo korzystam z diety pudełkowej i polecam prawie każdemu takie rozwiązanie, bo jest to niesamowita wygoda! Tym bardziej jak ktoś dużo pracuje w biurze - jak ja 🙂 [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Gościnnie Ala

Różnie bywa z zakupami spożywczymi. Staram się robić takie większe ze dwa razy w tygodniu ale to wiadomo jak z czasem jest. Jak mu coś jest potrzebne na już to raczej zamawiam [reklama usunięta]. W 15 minut zakupy są pod drzwiami. To świetna sprawa. Nie trzeba dzieciaków ciągać po sklepach i potem słuchać jęczenia jak coś chcą kupić 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Raz w tygodniu. I od czasu pandemii raczej online niż bezpośrednio. Przyzwyczaiłam się do takich zakupów i to ogromna wygoda. Supermarketów online nie brakuje. Jeśli chodzi o Warszawę i okolice to na przykład Anabru dostarcza. Mają wszystko co potrzebne. Mięso, wędliny, nabiał, chemię. Dostarczają samochodami z chłodnią. Ceny ok, do tego promocje.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zwykle dwa razy w tygodniu, w tym jeden raz zakupy robię przez internet z dostawą do domu  [reklama usunięta] a za drugim razem jadę osobiście (zwykle po mięso, wędliny, owoce, pieczywo).

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...