Skocz do zawartości
Forum

Zero objawów, brak miesiączki, brak pęcherzyka


Gość Malwina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chciałabym się Was doradzić i pytać czy któraś z Was miała podobny problem. Zacznę od początku, miesiączka spóźniała mi się ponad dwa tygodnie, ale współżyłam trzy dni przed miesiączką, gdzie teoretycznie szanse na zajście w ciążę są zerowe. Mimo to zrobiłam kilka testów, dwa z nich wyszły pozytywne. Wydawało mi się to niemożliwe, ale mimo to udałam się do ginekologa. Gdyby to była ciąża wiem że w czasie wizyty byłabym w 5-6 tygodniu ciąży. Ginekolog stwierdził, że nie widzi pęcherzyka ciążowego. Czy na tym etapie może go jeszcze nie być? Dodam, że ja nie mam żadnych objawów, czuje się dobrze. Nie wiem co myśleć. Miesiączka mi się zatrzymała, testy wyszły pozytywne, a ginekolog nic nie widzi na takim etapie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za odpowiedź

Dodam że od kilku dni boli mnie podbrzusze, myślałam że może zbliża się ta miesięczka ale jednak to nie to.  Bo jednak na etapie 6 tygodnia powinno być wszystko widoczne na usg. A już minął tydzień od wizyty u ginekologa, a ja nadal nie mam żadnych objawów wskazujących na ciążę. 

 

Odnośnik do komentarza

Ciąża może być wczesna i lekarz mógł jeszcze nic nie widzieć. 

Skoro piszesz, że współżyłaś przed planowaną miesiączka, a po dwóch tygodniach zrobiłaś test i wychodzi pozytywny, to prawdopodobnie owulacja Ci się przesunęła.

Koniecznie wykonaj badanie z krwi bhcg i powtórz je po 48h w celu sprawdzenia przyrostu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...