Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Przychodze z pytaniem do Pań. Jak długo staralyscie się zajsc w ciaze? Czy jest coś co wam w tym pomogło? Ja z partnerem staram się ponad 4 lata.. jesteśmy mlodzi, wyniki obydwoje mamy dobre.. ostatnio myslalam,że już się udało,ale nic z tego..😔 nie wiem juz co robić i co myśleć..  Jesli chodzi o stres to wydaje mi się,że nie o to chodzi,bo ogólnie się tym nie stresuje. Dopiero w sytuacji,gdy dzieje się coś wskazującego na ciaze,a potem okazuje się,że jednak nie.. 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Holka

Badałaś poziom witaminy D3 i żelaza, hormony? Ginekolog sprawdzał, czy masz owulacje i pęcherzyki pękają?

Warto brać witaminy dla kobiet starających się zajść w ciążę, a partner ogólnie jakieś witaminy dla mężczyzn no i wyluzować 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26/1/2021 o 5:05 PM, Gość Holka napisał:

Badałaś poziom witaminy D3 i żelaza, hormony? Ginekolog sprawdzał, czy masz owulacje i pęcherzyki pękają?

Warto brać witaminy dla kobiet starających się zajść w ciążę, a partner ogólnie jakieś witaminy dla mężczyzn no i wyluzować 😉

Tak mieliśmy wszystkie badania. A może jakas podpowiedz jakie witaminy dla kobiety a jakie dla mężczyzny? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Holka
2 godziny temu, Uzytkowniczka napisał:

Tak mieliśmy wszystkie badania. A może jakas podpowiedz jakie witaminy dla kobiety a jakie dla mężczyzny? 🙂

Brałam Mama Dha Preumium Plus, a mąż ogólnie zestaw witamin dla mężczyzn- tak naprawdę za każdym razem inne, w zależności co polecili w aptece 😉

Wiem, że łatwo mówić- odpuście i sama w to nie wierzyłam, ale jakoś magicznie to działa 😉 Każda miesiączka to było uczucie zawiedzenia. I już chyba byliśmy tym zmęczeni, stwierdziliśmy- co ma być to będzie, zaczniemy się martwić jeżeli do (już nie pamiętam jaki czas ustaliliśmy) i jak dalej nic to będziemy próbować może w jakiejś klinice i szczerze mówiąc jakoś wtedy ze mnie to zeszło i udało się 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka

przy staraniach istotne jest monitorowanie swojego cyklu, ja używam testu wielokrotnego użytku na ślinę, odkryłam, że owulacje mam co 3 miesiące.. ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...