Skocz do zawartości
Forum

Lata starań bez skutku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Przychodze z pytaniem do Pań. Jak długo staralyscie się zajsc w ciaze? Czy jest coś co wam w tym pomogło? Ja z partnerem staram się ponad 4 lata.. jesteśmy mlodzi, wyniki obydwoje mamy dobre.. ostatnio myslalam,że już się udało,ale nic z tego..😔 nie wiem juz co robić i co myśleć..  Jesli chodzi o stres to wydaje mi się,że nie o to chodzi,bo ogólnie się tym nie stresuje. Dopiero w sytuacji,gdy dzieje się coś wskazującego na ciaze,a potem okazuje się,że jednak nie.. 😞

Odnośnik do komentarza

Badałaś poziom witaminy D3 i żelaza, hormony? Ginekolog sprawdzał, czy masz owulacje i pęcherzyki pękają?

Warto brać witaminy dla kobiet starających się zajść w ciążę, a partner ogólnie jakieś witaminy dla mężczyzn no i wyluzować 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/1/2021 o 5:05 PM, Gość Holka napisał:

Badałaś poziom witaminy D3 i żelaza, hormony? Ginekolog sprawdzał, czy masz owulacje i pęcherzyki pękają?

Warto brać witaminy dla kobiet starających się zajść w ciążę, a partner ogólnie jakieś witaminy dla mężczyzn no i wyluzować 😉

Tak mieliśmy wszystkie badania. A może jakas podpowiedz jakie witaminy dla kobiety a jakie dla mężczyzny? 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Uzytkowniczka napisał:

Tak mieliśmy wszystkie badania. A może jakas podpowiedz jakie witaminy dla kobiety a jakie dla mężczyzny? 🙂

Brałam Mama Dha Preumium Plus, a mąż ogólnie zestaw witamin dla mężczyzn- tak naprawdę za każdym razem inne, w zależności co polecili w aptece 😉

Wiem, że łatwo mówić- odpuście i sama w to nie wierzyłam, ale jakoś magicznie to działa 😉 Każda miesiączka to było uczucie zawiedzenia. I już chyba byliśmy tym zmęczeni, stwierdziliśmy- co ma być to będzie, zaczniemy się martwić jeżeli do (już nie pamiętam jaki czas ustaliliśmy) i jak dalej nic to będziemy próbować może w jakiejś klinice i szczerze mówiąc jakoś wtedy ze mnie to zeszło i udało się 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...