Skocz do zawartości
Forum

Negatywny test a brak okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przychodzę z prośbą o rade,ponieważ nie wiem juz co mam myśleć..  od dawna staramy się z partnerem o dziecko.. ok.4lat.. moja miesiaczka nigdy się nie spóźniała, cykl trwal najdłużej 29dni. W poprzednim miesiącu okresu dostalam 3 dni wcześniej czyli cykl trwal tylko 26dni. W ubiegly piatek,max. Sobota powinnam dostać miesiączki i w piątek zaczął dość mocno boleć mnie brzuch,przez co myslalam ze dostałam,ale okazało się,że jednak nie.. w sobotę czułam się ospala,brzuch pobolewał czyli tak samo jak zawsze pierwszego dnia okresu,ale tez się nie zaczął..  do dziś czyli. Poniedziałku nie mam miesiączki a brzuch juz praktycznie nie boli tylko czasem delikatnie, jedynie piersi bola. Robilam test wczoraj i dziś ale oba negatywne. Oba tez wykonane wieczorem... czy jest możliwość,że testy się mylą i powinnam spróbować rano? Czy kolejny test mogę zrobić jutro z rana czy czekać dłużej? Zacznie się 4 dzien spóźnienia.. czy powinnam iść na badanie krwi i czy muszę mieć skierowanie od Gina? Z góry dziękuję za rady i przepraszam za taki dlugi post ale starałam się jak najdokładniej 🤣🥰

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...