Skocz do zawartości
Forum

Ważne początki ciąży, lekarz za tydzień.


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Otóż parę dni temu po zrobieniu testu ciążowego zobaczyłam upragnione II kreski. 

Mam już córkę ( ma 10l). 5 lat temu również poroniłam ciążę  w 8 tygodniu. 

Obecną ciążę potwierdziłam  parę dni temu przez hcg.  Wyszedł 5 tydzień, zaraz zacznę  6 Tydzień. Ponieważ muszę odbyć kwarantanne ,to moja wizyta pierwsza do ginekologa i na usg  została o tydzień przesunięta(nie posiadam karty ciążowej jeszcze ).

Nie ukrywam, że martwi mnie to dodatkowo,czy wszystko jest w porządku.  Ale czy są ku temu powody?

Miewam lekkie bóle brzucha, były w terminie spodziewana się miesiączki, teraz tak okazyjnie, raz są , raz ich nie ma. Moze któraś z mam miała podobne dolegliwości?

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję. Gdyby nie kwarantanna ,pewnie bym zrobiła USG dla upewnienia się, że  ciąża  znajduje się prawidłowo. 

Ale niestety. Z drugiej strony może i lepiej ,im starsza  ciąża  tym większe szanse na bicie serduszka. 

Tylko martwily mnie bóle. Plamień,skurczu,itp nie ma. Przez chwilę tylko był biały śluz, ale czytalam  że to też nie jest nic strasznego. Staram się jak najwięcej odpoczywać i myśleć pozytywnie.  Przy 10letniej córce nic oprócz zgagi  nie miałam. Zero innych objawów. 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...