Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane, jestem tu nowa. 

Mam nielada zagadkę - moje cykle od dłuższego czasu były dość regularne 28/29 dni, a miesiączka od zawsze trwa 5 dni. W tym miesiącu w 23 dniu cyklu dostałam 3 dniowych plamień (nigdy w życiu mi się to wcześniej nie zdarzyło). 2 dni przed planowaną miesiączką zrobiłam test i wyszło to co widać na zdjęciu - z tym że nie był robiony z porannego moczu. Do lekarza lecę dopiero we wtorek, a dziś już 3 dni spóźnienia.. Co o tym myślicie? Pozdrawiam i dziękuję za poradę 

Screenshot_20210124_212516.jpg

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Bibs napisał:

Coś tam delikatnie prześwituje.na żywo na pewno lepiej widać. Zamiast do lekarza idź na bhcg i koniecznie z powtorka bo na USG nic jeszcze nie będzie widać. Powodzenia. Ps a skoro 3 dni spóźnienia to powtarzałas test ?

Po tym teście w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam cyfrowy test, który ponoć wykazuje w którym tygodniu ciąży się jest. Robiłam go po południu w pracy i wyszedł negatywny - nie mam pojęcia czy można im ufać... 😅 Może gdybym go rano zrobiła to bardziej bym się przychyliła do tego wyniku. Jutro przed pracą skoczę po test i powtórzę - sama jestem ciekawa co wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Bibs napisał:

Coś tam delikatnie prześwituje.na żywo na pewno lepiej widać. Zamiast do lekarza idź na bhcg i koniecznie z powtorka bo na USG nic jeszcze nie będzie widać. Powodzenia. Ps a skoro 3 dni spóźnienia to powtarzałas test ?

Jeżeli chodzi o lekarza, to chyba i tak się wybiorę - bo jeżeli to nie ciąża to skąd się wzięło to plamienie 3-dniowe.. Sama tego zrozumieć nie mogę, jak żyje to czegoś takiego nie miałam.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...