Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Madziara

Dwie kreski a okres

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madziara

Hej dziewczyny. A więc ostatnio robiłam test wyszły dwie kreski pomimo że dostałam 18.01 okres. Wiadomo po takiej wiadomości pojechałam od razu do lekarza ale na usg nie wyszło nic. Lekarz potraktował mnie lekko z góry bo jego słowa "nie mowie tak nie mówię nie" "ewentualnie ciąża pozamaciczna" czy któraś była w takiej sytuacji aa i dodam że tydzień przed okresem robiłam test był negatywny proszę pomóżcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Może test był wadliwy. Zrób betę jutro A będzie wszystko jasne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziara
3 minuty temu, Gość Klara napisał:

Może test był wadliwy. Zrób betę jutro A będzie wszystko jasne. 

Nie robiłam tylko jednego testu A kilkanaście i kreski z malo wyraźnych robią się widoczne coraz bardziej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Kilka wątków wcześniej dziewczyna miała okres po czym okazało się że jest w ciąży,więc tak to się zdarza. Zrób bhcg żeby potwierdzić ciążę i najlepiej powtórz,żeby sprawdzić przyrost. Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziara
50 minut temu, Gość Bibs napisał:

Kilka wątków wcześniej dziewczyna miała okres po czym okazało się że jest w ciąży,więc tak to się zdarza. Zrób bhcg żeby potwierdzić ciążę i najlepiej powtórz,żeby sprawdzić przyrost. Powodzenia. 

Zrobić oczywiście zrobię ale trochę na to poczekam niestety nie mieszkam w Polsce i tutaj trochę to inaczej wygląda. A kiedy zaczyna coś być widać na usg ? Czy lekarz mógł nie zauważyć zmian jeśli chodzi o szyjkę cokolwiek? To moja pierwszą ciaza i jestem świeżynka w tych sprawach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Rozumiem. Mi lekarka nie kazała się pokazywać przed skończonym 6 tygodnie m. Lekarz oczywiście może zobaczyć ciałko żółte,pogrubione endometrium ale to nie jest gwarancją ciąży. Wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia. Jak pójdziesz w okolicy 6tc powinien być zarodek a w okolicy 7tc powinno już być widać bijące serduszko. A nie licząc tego krwawienia 18.01 to w którym tygodniu byś była?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziara
10 minut temu, Gość Bibs napisał:

Rozumiem. Mi lekarka nie kazała się pokazywać przed skończonym 6 tygodnie m. Lekarz oczywiście może zobaczyć ciałko żółte,pogrubione endometrium ale to nie jest gwarancją ciąży. Wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia. Jak pójdziesz w okolicy 6tc powinien być zarodek a w okolicy 7tc powinno już być widać bijące serduszko. A nie licząc tego krwawienia 18.01 to w którym tygodniu byś była?

Jeśli wszystko dobrze liczę to około 3tc. Jedyne słowa jakie usłyszałam od lekarza to ze on nic tutaj nie widzi wszystko czyste. I póki nie dostanę się do lekarza szukam pomocy gdzie tylko się da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

A kiedy była miesiączka przed 18.01? W 3 TC nie ma szans czegokolwiek wykryć bo dopiero co doszło by do zapłodnienia, to trochę za wcześnie. Ale może w wcześniej była owulacja. Bez bhcg trudno cokolwiek powiedzieć. Jak nie masz możliwości zrobić, pozostaje czekać i znowu isc do lekarza. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziara
17 minut temu, Gość Bibs napisał:

A kiedy była miesiączka przed 18.01? W 3 TC nie ma szans czegokolwiek wykryć bo dopiero co doszło by do zapłodnienia, to trochę za wcześnie. Ale może w wcześniej była owulacja. Bez bhcg trudno cokolwiek powiedzieć. Jak nie masz możliwości zrobić, pozostaje czekać i znowu isc do lekarza. Trzymam kciuki.

Ostatnia miesiączka była 25.12 aczkolwiek tak jak mówię nie znam się. Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i przy kolejnym usg juz zobaczę ten mały pęcherzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Przy ciąży pozamacicznej gin mógłby zauważyć np powiększony jajowód, a tak jak dziewczyny wyżej piszą jest za wcześnie żeby zobaczyć coś na usg 😉

Pozostaje na razie cierpliwie czekać 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Od 25.12- do teraz to 4t3d cyklu więc jest zdecydowanie za wcześnie na zobaczenie czegokolwiek podczas usg. Postaraj się zrobić ta betę i idź do lekarza tak za 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...