Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina

Beta HCG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Hejka 

w środę 20.01.2021 zrobiłam test ciążowy i wyszły mi dwie kreski co prawda jedna mocno czerwona a druga bardzo delikatna więc powtórzyłam test i wyszło podobnie , z racji że biorę stałe leki zapisałam  się następnego dnia do ginekologa aby upewnić się czy to na pewno ciąża  .. stres niemiłosierny ale na USG nie było widać pęcherzyka ,  ginekolog powiedziała że może być za wcześnie aby coś było widać dlatego zleciła badanie BETA HCG i zrobiłam je następnego dnia i wyszło mi 913.4 , badanie powtórzę w poniedziałek czyli jutro ale bardzo się stresuje bo wiem że musi być dużo wyższy . Ale pytanie czy któraś z was miała taki wynik beta ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Wynik zależy od wieku ciąży 😉 Na wyniku powinny być widełki określające, który to tydzień 😉 W zależności od sprzętu gin cokolwiek będzie widział, gdy beta będzie wynosiła około 2000 😉 Który to dzień cyklu? Miesiączki masz regularne? Ile trwają? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
6 minut temu, Gość Beata napisał:

Wynik zależy od wieku ciąży 😉 Na wyniku powinny być widełki określające, który to tydzień 😉 W zależności od sprzętu gin cokolwiek będzie widział, gdy beta będzie wynosiła około 2000 😉 Który to dzień cyklu? Miesiączki masz regularne? Ile trwają? 🙂

Miesiączki mam regularne i trwają ok ,7 dni . Dziś mam 4 dzień cyklu i brak miesiączki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

No to ładny wynik bety ☺ Koniecznie powtórz jutro ☺ Gratuluję 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Usg nic nie pokazało gdyż było za wcześnie. Na pierwsze badanie idzie się w 6/7tc licząc od dnia ostatniej miesiączki. Czyli patrzysz się w kalendarz i liczysz tygodnie. Kiedy mialas ostatnia moesiaczke? Tzn.poerwszy dzien...

Jeśli twoja beta wynosi 913 to jesteś w ok 4/5tc. Więc wynik jest okej Dla tego tygodnia.W poniedziałek beta wynosić bedzie ok 2000 lub ciut powyżej. A na kolejną wizytę najlepiej iść na początku lutego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
9 minut temu, Gość Ogvh napisał:

Usg nic nie pokazało gdyż było za wcześnie. Na pierwsze badanie idzie się w 6/7tc licząc od dnia ostatniej miesiączki. Czyli patrzysz się w kalendarz i liczysz tygodnie. Kiedy mialas ostatnia moesiaczke? Tzn.poerwszy dzien...

Jeśli twoja beta wynosi 913 to jesteś w ok 4/5tc. Więc wynik jest okej Dla tego tygodnia.W poniedziałek beta wynosić bedzie ok 2000 lub ciut powyżej. A na kolejną wizytę najlepiej iść na początku lutego. Pozdrawiam

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi . Mama nadzieję że wynik wyjdzie prawidłowy 🙂 dam jutro znac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Beata chyba podpielas się pod moja nazwę 🤣. Koniecznie podziel się z nami wynikami. Wszystko będzie super😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
5 godzin temu, Gość Beata napisał:

A to nie ja, chyba koleżanka Karolina 😅

Ojoj, tak...przepraszam Cię najmocniej😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
W dniu 24/1/2021 o 9:44 AM, Gość Karolina napisał:

Hejka 

w środę 20.01.2021 zrobiłam test ciążowy i wyszły mi dwie kreski co prawda jedna mocno czerwona a druga bardzo delikatna więc powtórzyłam test i wyszło podobnie , z racji że biorę stałe leki zapisałam  się następnego dnia do ginekologa aby upewnić się czy to na pewno ciąża  .. stres niemiłosierny ale na USG nie było widać pęcherzyka ,  ginekolog powiedziała że może być za wcześnie aby coś było widać dlatego zleciła badanie BETA HCG i zrobiłam je następnego dnia i wyszło mi 913.4 , badanie powtórzę w poniedziałek czyli jutro ale bardzo się stresuje bo wiem że musi być dużo wyższy . Ale pytanie czy któraś z was miała taki wynik beta ?

Dziś odebrałam wyniki i wyszło 3828,1 mlU/ml . Więc chyba jest wszystko dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Pięknie ❤❤ Ginekolog już na pewno będzie widział pęcherzyk na usg 😁 Gratuluję 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...