Skocz do zawartości
Forum

Lekcje zdalne, a korepetycje


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem dziennikarzem tygodnika ''Newsweek'' piszę artykuł na temat  ''zainteresowania korepetycjami, w czasie pandemii'' Czy znajdują się na tym forum rodzice, których dzieci uczęszczają na zajęcia korepetycji? I chcieliby się podzielić swoimi odczuciami, i odpowiedziec na kilka pytań na rzecz napisania artykułu?

Zapraszam do komentowania

 

Odnośnik do komentarza

Korepetycje, korepetycjami. Glowny problem w tym momencie to nieprzygotowanie techniczne nauczycieli. Czesto widac, ze dzieciaki po prostu sa puszczone samopas na podworku, gdyz nauczyciele nie wiedza co z nimi robic przez teamsy.
Moi znajomi czesto korzystaja z uslug nauczycielki z wieloletnim stazem po kolegium jezykowym, ktora prowadzi lekcje online od ponad 5. lat. Podalbym adres strony, ale zakladam, ze nie powinienem. Jezeli ktos jest zainteresowany to znajdzie szczegoly wpisujac sonrisastudio w wyszukiwarke. Przykre jednak jest to, ze normalna szkola nie wystarcza tak czesto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko ma korepetycje, ale tylko z angielskiego. Niestety, ale brakuje takiego indywidualnego podejścia i poprawienia wymowy dziecka na lekcjach online z całą klasą. Dlatego zapisałam córkę na angielski w szkole językowej [reklama usunięta] we Wrocławiu. Korepetycje też są zdalne, ale super się sprawdzają, bo mała o wiele lepiej już mówi, myślę, że przełamała także także barierę przed wypowiadaniem się w obcym języku, już nie boi się robić błędów językowych (stają się one o wiele mniejsze) ani tego, że się zatnie. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moje dzieci uczęszczały na korepetycje z języka angielskiego do osoby prywatnej jeszcze na długo przed pandemią. Wtedy byłam zadowolona z efektów, ale w trakcie pandemii zamknięcie szkół dało się we znaki. Teraz szukam szkoły językowej, która jest skierowana typowo do dzieci, żeby nadrobić ten ciężki okres..
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...