Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam od 29.12.2020 do 4.01.2021. 7.01.2021 podczas wizyty u ginekologa dowiedziałam się że mam owulację. 9.01.2021 uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Dziś jest 19.01.2021. mam stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy, bóle podbrzusza. Jestem wrażliwa na zapachy. Nie mam apetytu. Często biegam do łazienki. 

Czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

 

 

Zrobiłam test dzisiaj rano. 11 dni od stosunku. 1 kreska. 

15 godzin temu, Gość Magda napisał:

Trudno powiedzieć. U każdej kobiety jest inaczej. 

Nic nie rozumiem. Słabo się czuje. Mam zawroty głowy, ból piersi, ból podbrzusza, podwyższona temperaturę. Zrobiłam rano test. 11 dni po stosunku i jedna kreska. 

 

Odnośnik do komentarza

Generalnie test robi się w dniu spodziewanej miesiączki. Czas od stosunku do zagnieżdżenia i momentu kiedy poziom bhcg w organizmie się podnosi jest różny. Być może test był zrobiony za wcześnie. A same objawy, o których piszesz nie wskazują jednoznacznie na ciążę i mogą mieć wiele przyczyn. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość Magda napisał:

Generalnie test robi się w dniu spodziewanej miesiączki. Czas od stosunku do zagnieżdżenia i momentu kiedy poziom bhcg w organizmie się podnosi jest różny. Być może test był zrobiony za wcześnie. A same objawy, o których piszesz nie wskazują jednoznacznie na ciążę i mogą mieć wiele przyczyn. 

Ze względu na to że mam nieregularne miesiączki poczekam. Zobaczę co będzie. Jutro mam kolposkopię, a za tydzień wizytę u ginekologa. Może coś podpowie. Czuje się jakbym była przeziębiona, ale ani nie boli mnie gardło, nie mam kataru. Zobaczę za kilka dni. Dziękuje za pomoc. 

 

Odnośnik do komentarza

Hej, 

Miesiączka skończyła mi się 06.01, w owulacje kochałam się z mężem bez zabezpieczenia (bez wytrysku w pochwie) , od kilku dni mam bóle podbrzusza, zwiększony apetyt, wczoraj czułam lekkie mdłości oraz wzdęty brzuch. Planowaną miesiączkę mam dostać 25.01 ale cały czas się zastanawiam i żyje w napięciu... 

Czy mogę być w ciąży czy bardziej sobie uroiłam bo nie ukrywam bardzo bym chciała . 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Bedfgh123 napisał:

Hej, 

Miesiączka skończyła mi się 06.01, w owulacje kochałam się z mężem bez zabezpieczenia (bez wytrysku w pochwie) , od kilku dni mam bóle podbrzusza, zwiększony apetyt, wczoraj czułam lekkie mdłości oraz wzdęty brzuch. Planowaną miesiączkę mam dostać 25.01 ale cały czas się zastanawiam i żyje w napięciu... 

Czy mogę być w ciąży czy bardziej sobie uroiłam bo nie ukrywam bardzo bym chciała . 

Witam. Ja jestem w podobnej sytuacji. Cały czas czekam aż będę mogła zrobić test. Pierwszy wyszedł ujemnie chyba za wcześnie zrobiłam. Też mam podobne objawy. Boli mnie podbrzusze, mam powiększone piersi, stany podgorączkowe od 18.01, mam zawroty głowy. U mnie było zakończenie we mnie. Też stosunek był w dni płodne. Cykl mam pomiędzy 28 - 30 dni. Czyli miesiączkę powinnam dostać między 25.01 - 27.01. wczoraj miałam robiona kolposkopię. Ginekolog nie pobrał wycinka, podejrzewa że te objawy mogą świadczyć o ciąży. Za długo przed okresem się pojawiły. 

Pozostaje nam tylko czekać. Najlrpiej zrobić test przed dzień przed miesiączką, ja zrobię w niedzielę. Może coś pokaże.

Trzymam kciuki.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Bedfgh123 napisał:

Zrobiłam test ciążowy i nie mogłam uwierzyć ale JESTEM W CIĄŻY! 😍 Jestem najszczęśliwsza na świecie. 

Również trzymam kciuki by i Tobie się udało 🙂

Gratulacje. Bardzo się cieszę razem z Tobą. Widać że bardzo marzyłaś o dziecku. Życzę zdrówka. 👍🙂

Ja też muszę zrobić. Dam znać jak poszło. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Bedfgh123 napisał:

Zrobiłam test ciążowy i nie mogłam uwierzyć ale JESTEM W CIĄŻY! 😍 Jestem najszczęśliwsza na świecie. 

Również trzymam kciuki by i Tobie się udało 🙂

Gratulacje. Bardzo się cieszę razem z Tobą. Widać że bardzo marzyłaś o dziecku. Życzę zdrówka. 👍🙂

Ja też muszę zrobić. Dam znać jak poszło. 

 

Zrobiłam test dziś rano. Jedna kreska. 😔 Do okresu jeszcze trochę zostało. Między 25.01 - 27.01. nadal mam objawy. Podwyższona temperatura, ból podbrzusza, bolesność piersi, zawroty głowy. Dzisiaj doszły nudności. Żeby półtora tygodnia przed okresem mieć takie objawy to dziwne. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Gratulacje. Bardzo się cieszę razem z Tobą. Widać że bardzo marzyłaś o dziecku. Życzę zdrówka. 👍🙂

Zrobiłam test ciążowy i nie mogłam uwierzyć ale JESTEM W CIĄŻY! 😍 Jestem najszczęśliwsza na świecie. 

Również trzymam kciuki by i Tobie się udało 🙂

 

 

Bardzo to mało powiedziane 🙂

Oczywiście daj znać 🙂

 

 

 

Zrób w dniu spodziewanej miesiączki. 

Mnie właśnie to zdziwiło bo nigdy przed Miesiączką nie bolało mnie tak podbrzusze ani nie miałam bardzo obolałych piersi a tym bardziej nigdy w życiu nie miałam takiego apetytu (raczej byłam typem niejadka). Ból podbrzusza i tkliwe piersi zawsze miałam w chwili kiedy dostawałam miesiączkę. Chociaż jestem w największym szoku ponieważ mój mąż nie skonczyl we mnie ale wiadomo jak z tym jest 😉

Myślę że i w Twoim przypadku też tak będzie. 😊

 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość Bedfgh123 napisał:

Zrobiłam test ciążowy i nie mogłam uwierzyć ale JESTEM W CIĄŻY! 😍 Jestem najszczęśliwsza na świecie. 

Również trzymam kciuki by i Tobie się udało 🙂

 

 

Bardzo to mało powiedziane 🙂

Oczywiście daj znać 🙂b

Zróbiu spodziewanej miesiączki. 

Mnie właśnie to zdziwiło bo nigdy przed Miesiączką nie bolało mnie tak podbrzusze ani nie miałam bardzo obolałych piersi a tym bardziej nigdy w życiu nie miałam takiego apetytu (raczej byłam typem niejadka). Ból podbrzusza i tkliwe piersi zawsze miałam w chwili kiedy dostawałam miesiączkę. Chociaż jestem w największym szoku ponieważ mój mąż nie skonczyl we mnie ale wiadomo jak z tym jest 😉

Myślę że i w Twoim przypadku też tak będzie. 😊 

 

U mnie też nigdy się tak nie zdarzało żeby mieć takie objawy i to jeszcze półtora tygodnia przed okresem. Jak to nie ciąża to już nie wiem co to może być. Poczekam do miesiączki i się okaże. Ja miałam finał w środku w dni płodne. Nie wiem. Na pewno dam znać a teraz się jeszcze pomecze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23/1/2021 o 11:33 AM, Gość Bedfgh123 napisał:

Zrobiłam test ciążowy i nie mogłam uwierzyć ale JESTEM W CIĄŻY! 😍 Jestem najszczęśliwsza na świecie. 

Również trzymam kciuki by i Tobie się udało 🙂r

Bardzo mało powiedziane 

🙂

Oczywiście daj znać 🙂b

Zróbiu spodziewanej miesiączki. 

Mnie właśnie to zdziwiło bo nigdy przed Miesiączką nie bolało mnie tak podbrzusze ani nie miałam bardzo obolałych piersi a tym bardziej nigdy w życiu nie miałam takiego apetytu (raczej byłam typem niejadka). Ból podbrzusza i tkliwe piersi zawsze miałam w chwili kiedy dostawałam miesiączkę. Chociaż jestem w największym szoku ponieważ mój mąż nie skonczyl we mnie ale wiadomo jak z tym jest 😉

Myślę że i w Twoim przypadku też tak będzie. 😊 

Okres pojawił się 26.01. Tak więc to nie ciąża. 😔 Trudno widocznie coś innego. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...