Skocz do zawartości
Forum

Częste plamienia a pigułki


Gość Katia

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę pigułki anty od pięciu lat. Na początku nigdy żadnych plamień ie miałam. Od jakiegoś czasu raz na jakiś czas plamienie się pojawia. Z początku to było wynikiem zapomnianej tabletki (czasem rzeczywiście 2 pod rząd nie wzięłam), czyli tak jakby odpowiedź organizmu --> z odstawienia. Byłam u gin, zbadał i stwierdził, że wszystko ok, ale po wizycie u niego znów plamienie. Czy to normalne? Wierzę lekarzowi, ale to jest uciążliwe i zastanawiam się czy na dłuższą metę można tak funkcjonować i nie spowoduje to jakichś negatywnych następstw...

 

Odnośnik do komentarza

Plamienia nie są czymś normalnym, jeśli trwają nieprzerwanie. Pewnie jest to wskazanie do zmiany tabletek lub odstawienia. Po odstawieniu na pewno by ich nie było w takim wymiarze, a poza hormonami są inne metody. Objawowo-termiczna z komputerem cyklu [reklama usunięta] jest bardzo spoko, zobacz sobie 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Od kiedy przestałam brać tabletki, to nie mam problemu z plamieniami. Okazało się, że przy mechanicznym zabezpieczeniu i można się chronić skutecznie i nie ma problemów z cyklem. Korzystam osobiście z błony dopochwowej [reklama usunięta] i jestem zadowolona

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...