Skocz do zawartości
Forum

Piąty tydzień ciąży a brak pęcherzyka


Gość Zmartwiona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiona

Hej mam takie pytanko u mnie om 11.12.  Test zrobiłam w niedziele 10.01. Wyszła delikatna druga kreska wiec rano 11.01 zrobiłam bete 540. Usg 12.01 nic nie wyszło. Kolejna beta 13.01 - 1360. Dzis 16.01beta 3570 i progesteron 17.6. Kolejne usg mam 19.01. Czy wtedy już będzie coś widać. Będę wtedy według om w 5 tyg +4. 

Odnośnik do komentarza

Beta bardzo ładnie i prawidłowo wzrasta. Usg nic nie pokazało bo było za wcześnie. 1 badanie wykonuje się w 6/7tc gdy beta ma ok 10000. Ginekolog Ci nie powiedział? 5+4 to też jest za wcześnie dlatego że może jeszcze nie być widocznego zarodka. Ale wszystko zależy od sprzętu posiadanego przez lekarza. Uważam że Nie masz czym się martwic. 

Odnośnik do komentarza

Beta jest idealna, akurat dla 5tc, także WOW🥰🥰🥰🥰🥰. Super, gratuluję 😊. Może tego 19.01 będzie już coś widać, tylko nie panikuj jeśli będzie sam pecherzyk, pojawienie sie zarodka jest doslownie kwestia paru dni, a pojawienie sie serduszka kolejnych paru dni. W 7tc powinien byc bombelek z bijaca kropeczka 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona
W dniu 16/1/2021 o 9:11 PM, Gość Sara napisał:

Beta dobra, tylko progesteron trochę niski. Bierzesz coś na podtrzymanie? Luteinę albo duphaston? Jeśli nie  to zapytaj lekarza bo może powinnaś. Powodzenia!

Na razie nie biorę nic na podtrzymanie bo wczoraj 19.01 na USG był widoczny sam pęcherzyk w jamie macicy a nie było jeszcze zarodka dopiero za tydzień jak będzie zarodek to wtedy ginekolog powiedziała że może da coś na podtrzymanie ciąży jak już będzie wiadomo że to ciąża. Ale oprócz tego że nie widać jeszcze zarodka martwi mnie też mniejszy przyrost beta-hcg bo w stosunku do16.01(3578) do 19.01 wzrosła tylko do 6834. A wg kalkulatora wzrostu beta HCG w internecie powinno być 10000-11000. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona
10 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Koniecznie bierz duphaston bo progesteron spadł. No chyba,że robiłaś w innym laboratorium. 

Robiłam w tym samym laboratorium Tylko tym razem o 7:00 rano A poprzedni progesteron robiłam o 10:00 A podobno progesteron Ma skoki dobowe ale nie wiem czy aż takie

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona

Beta u mnie zatrzymała się na 25 000 w 8tc+4 potem zaczęła spadać 24000 i 21000 tak samo progesteron padl do 7. Zarodka nadal brak 9 tygodniu byłam na łyżeczkowaniu Jeśli by kogoś jeszcze interesowała jak zakończył się ten wątek:(

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona
W dniu 19/2/2021 o 6:21 PM, Gość Bibs napisał:

Bardzo mi przykro. No to jest niestety wpisane w los kobiet. Pisałaś,że byłaś przed in vitro. A nóż może organizm zatrybił i zajdziesz jeszcze raz naturalnie. Tego Ci życzę.

Dziekuje 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...