Skocz do zawartości
Forum

Katar u niemowlaka


Gość surri

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anteczka
15 godzin temu, Gość inia napisał:

A jeśli chodzi o tak małe dzieci to nie ma obawy że włożymy dozownik Marimeru za daleko do noska? 

Absolutnie nie ma takiej możliwości. Marimer Baby ma taki specjalny dozownik, który uniemożliwia włożenie go za daleko, jest idealnie przystosowany do małego noska 🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/3/2021 o 1:36 PM, Gość AlicjaZ napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale jest też wersja do nebulizatora, marimer inhalation. Jak ktoś nie chce psikać albo nie moze, to zawsze można inhalować.

O widzisz, farmaceutka nie wspomniała. A ta wersja Marimera nadaje się też dla maluszków?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/4/2021 o 7:22 PM, Gość ika napisał:

Dokładnie Marimer jest bezpieczny dla dzieci o 1 dnia życia, nie zawiera konserwantów, też szybko się z nim zaprzyjaźniliśmy. 

My też mamy zawsze go w pogotowiu, szybko udrażnia nosek i pozwala na swobodne oddychanie, w sumo korzysta cała rodzina. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli synek ma katar korzystamy z inhalacji. Ważne jest oczyszczanie noska, taki specjalny do ściągania kataru można kupić w aptece (nie jest to drogie- niech Panie nie używa gruszki bo to daje słaby efekt i można uszkodzić coś dziecku w nosku). Proszę też przypilnować, aby w pokoju nie było za gorąco, ja rzucałam na kaloryfer mokry ręcznik, aby nie było suche powietrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...