Skocz do zawartości
Forum

Plamienie a leczenie stanu zapalnego


Gość Jowita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wykonaniu cytologii wyszło, że mam stan zapalny. Lekarz przepisał jakieś tabletki dopochwowe. WIem, że jakby w trakcie leczenia wypadło krwawienie, to mam leczenie przerwa'ć i dokończyć, jak krwawienie się skończy. Po wizycie u lekarza jednak wystąpiło plamienie, takie dziwne, bo głównie wieczorem jest. No i teraz się zastanawiam czy poczekać z tym leczeniem czy nie. Plamienie jest różne - raczej w ciągu całego dnia nie dużo, ale powiedzmy po 8 godzinach siedzenia w pracy jak wstanę, to czuję. Dodam, że biorę pigułki antykoncepcyjna na pewno w tym cyklu nie pominęłam żadnej. Tabletki dopochwowe mam aplikować na noc (w nocy nie plamię) czy w takim razie powinnam teraz zacząć to leczenie?

 

Odnośnik do komentarza

To plamienie pewnie jest spowodowane przyjmowaniem antykoncepcji doustnej. Ja tak miałam. Z biegiem czasu coraz częściej się pojawiało. To straszny dyskomfort, tym bardziej, że raczej mało przyjemnie jest uprawiać seks, jak się ma jakiekolwiek plamienie. Tak więc odstawiłam pigułki i jak ręką odjął. Wystarcza mi w zupełności ochrona mechaniczna diafragma Caya. Może też by ci sprzyjało odstawienie tabletek

Odnośnik do komentarza

Być może te tabletki są do odstawienia/ zmiany. Zależy jaki prowadzisz tryb życia, ale czasem lepiej naprawdę dać sobie spokój z pigułkami hormonalnymi. Ja mam nieregularne cykle i sprawdzam dni płodne na termometrze owu MySense i sprawdza się. Niepotrzebne tabletki, po których albo człowiek się źle czyje albo ma ciągle plamienia śródcykliczne...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...