Skocz do zawartości
Forum

29tc flegma w gardle spływająca z zatok


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Jestem obecnie w 28tc i od jakiegoś czasu czuje jak z zatok spływa mi gęsta wydzielina do gardła co potem skutkuje mi że czuję jakbym miała ciało obce w gardle oraz mam suchość w gardle. Miałam ten sam stan na początku ciąży ale przeszło i znowu to samo ale wtedy mialam tylko uczucie ciała obcego a teraz to samo tyle że jeszcze ta wydzielina. U laryngologa byłam że 3 razy i powiedział że wszystko jest w porządku że w ciąży ma się takie coś właśnie bo zwiększa się ilość wydzieliny i taki jest to o to efekt. Tylko że ja już mam dosyć tego co zjem co się napije No to cały dzień ja czuję. Od rana do czasu pójścia spać. W nocy śpię normalnie. Co mogę z tym zrobić? Czy wy też to macie? 

Odnośnik do komentarza

A nie przeszłaś może na początku ciąży jakiejś  infekcji? Bo takie "powikłanie" może bardzo długo trwać. Ja co prawda w ciąży nie jestem ale męczę się z tą przypadłością od października czyli 3 miesiące i jeczsze po leczeniu a i do końca nie jest dobrze. Stosuje nadal nasoptin spray do nosa i brałam 2 mc sinupret extract. Oby samo przeszło bo leków nie możesz dostać a wiem jakie to wkurzające. Może jakieś domowe sposoby,jakieś łagodne inhalacje, może lekarz rodzinny by doradził...

Odnośnik do komentarza

Nie nie przeszłam nic takiego zresztą laryngolog sam powiedział że jest wszystko wporzodku. I że to przez ciąże dlatego myślałam że odpisze mi jakas mama co też miała ta przypadlosc i jak sobie radziłala i czy przeszło po urodzeniu 

Odnośnik do komentarza
Gość Nikt nic nie powie?

Nie nie przeszłam nic takiego zresztą laryngolog sam powiedział że jest wszystko wporzodku. I że to przez ciąże dlatego myślałam że odpisze mi jakas mama co też miała ta przypadlosc i jak sobie radziłala i czy przeszło po urodzeniu 

Odnośnik do komentarza

Część! Pod koniec ciąży mialam to samo, zaraz po porodzie się pogorszyło (a przynajmniej bardziej mi doskwierało) z racji cesarki i tego że trudno mi było odkaszlnac. Bo miałam jakiś irracjonalny lek że rana zaboli hehe. Przeszło samo z siebie. Myślę że łącznie był to okres około 2 miesięcy 

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja mam dokładnie to samo zaczęło się na początku ciąży ( jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem) Ok. 10 tygodnia w miarę przeszło i teraz jestem w 17 tygodniu i znowu to mam. Cały czas taka klucha w gardle. Jestem też teraz przeziębiona i mam wrażenie, że ścieka mi z zatok. Jak byłam u laryngologa na początku ciąży to stwierdziła, że to przez hormony i zdiagnozowała mi refluks ciążowy, chociaż nie mam zgagi ani innych objawów. Strasznie mnie to męczy, jakby cały coś mi stało w gardle. W nocy tez śpię normalnie.
Czy u Ciebie przeszło ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...