Skocz do zawartości
Forum

Staranie o bobasa a Niskie AMH


Gość Karolaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,

przychodzę do was dość podłamana po badaniach AMH 0,5.... wiek. 26 lat. Nigdy żadnych chorób, cyst, problemów ze zdrowiem. 
czy któraś miła taki problem ? Jak wyglądało leczenie, kolejne próby ? Czy w ogóle jest jakaś szansa ? 
 

pozdrawiam Was cieplutko 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się oszukiwac. Wynik bardzo niski a jesteś jeszcze młoda. Dobrze ze juz teraz o tym wiesz i być może nie stracisz cennego czasu. AMH nie da się podnieść, chociaż niektórzy twierdzą że koenzym q10 pomaga🤔. Nie leczy się tego. Tez mam niskie amh, w zeszłym roku 0,80 a jestem sporo starsza. Moja rada jest taka żebyś nie traciła czasu. Znajdź albo bardzo dobrego ginekologa (zależy jak długo się starasz) albo wal od razu do dobrej kliniki leczenia niepłodności. 

Trzymaj się💪

Odnośnik do komentarza

Faktycznie AMH nie jest wielkie, ale nie tylko to się liczy. Ważna jest jakoś komórek. Proponuje wizytę u dobrego gin jednak z perspektywy czasu, który ja straciłam, na wizyty po lekarzach proponuję pomyśleć o lekarzu w klinice leczenia niepłodności. 

Są grupy, gdzie dziewczyny piszą o suplementach na poprawę komórek. Wg nich im pomogło. Ja też zaczęłam stosować. Warto zgłębić temat. Witamina D3, zbadaj koniecznie. Powinna być na wysokim poziomie. Koenzym q10 ale w wersji dobrze przyswajalnej, o ile tu nie mylę to ubiquinol. Są też teorię o DHEA. Warto zbadać też, cynk i selen i w razie czego dorzucić suplementacje. 

Zwykły lekarz będzie Was zwodził a czasu szkoda. W klinice wiadomo mogą Was od razu kierować na in vitro, ale może warto przemyśleć inseminację. Nie wiem ile się staracie, ale lekarze przeważnie każą czekać do roku. Ale szkoda czasu. 

Pozdrawiam i powodzenia. Nie ma się co poddawać jesteś młoda więc jakoś komórek też będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...