Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość LImetta

Stomatolog w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LImetta

Polećcie dobrego stomatologa w Krakowie.

Może byc prywatnie ale i na fundusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gapiaczka

https://studiose.med.pl/aparat-ortodontyczny-aparat-staly-studio-se/

Tutaj jest kontakt. Profesjonalna klinika, wstawiają tam zeby kilkoma sposobami. Lekarz doradzi na konsultacji jaki system będzie najlepszy. Stomatolog ma duże doświadczenie i jest członkiem polskiego i niemieckiego towarzystwa implantologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łuccja

Moim stomatologiem jest pan doktor Filip Piech z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń i jestem zadowolona, bo to bardzo miły i delikatny człowiek, a wiadomo jak jest - wiele osób boi się dentysty (ja do tej grupy należę) więc to naprawdę duża ulga. Metody leczenia mają tam nowoczesne, gabinet jest dobrze wyposażony, więc śmiało. W razie potrzeby mają różnych specjalistów stomatologii tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa

NA pewno własnie Klinika Dentist dr Żarowa jest tym miejscem, które w 100% moge polecić każdemu kto chce profesjonalnie i w dobrej cenie mieć wyleczone zęby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardzo dbam i zęby i w przypadku zębów jestem stałym gościem u dentysty. Zęby mamy tylko jedne więc należy o nie dbać. Jako dziecko nie chciałam aparatu i teraz żałuję ale na szczęście w https://glamsmilepoland.pl/oferta/ortodoncja/ dopasowano mi doskonałą ofertę i sposób leczenia. Jestem zadowolona z wizyty w tym miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość helena
W dniu 25/5/2021 o 11:40 AM, Gość ewa napisał:

NA pewno własnie Klinika Dentist dr Żarowa jest tym miejscem, które w 100% moge polecić każdemu kto chce profesjonalnie i w dobrej cenie mieć wyleczone zęby.

Ja własnie dużo dobrego słyszałam o tym lekarzu. Zresztą z tego co czytam to sama klinika ma naprawdę dobre opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domi.nika
W dniu 23/5/2021 o 3:55 PM, Gość Łuccja napisał:

Moim stomatologiem jest pan doktor Filip Piech z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń i jestem zadowolona, bo to bardzo miły i delikatny człowiek, a wiadomo jak jest - wiele osób boi się dentysty (ja do tej grupy należę) więc to naprawdę duża ulga. Metody leczenia mają tam nowoczesne, gabinet jest dobrze wyposażony, więc śmiało. W razie potrzeby mają różnych specjalistów stomatologii tam.

Zerknij na  ich ofertę https://implanty-zebow.szczecin.pl/cennik/  zajmują się implantologią 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...