Skocz do zawartości
Forum

Stomatolog w Krakowie


Gość LImetta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łuccja

Moim stomatologiem jest pan doktor Filip Piech z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń i jestem zadowolona, bo to bardzo miły i delikatny człowiek, a wiadomo jak jest - wiele osób boi się dentysty (ja do tej grupy należę) więc to naprawdę duża ulga. Metody leczenia mają tam nowoczesne, gabinet jest dobrze wyposażony, więc śmiało. W razie potrzeby mają różnych specjalistów stomatologii tam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/5/2021 o 11:40 AM, Gość ewa napisał:

NA pewno własnie Klinika Dentist dr Żarowa jest tym miejscem, które w 100% moge polecić każdemu kto chce profesjonalnie i w dobrej cenie mieć wyleczone zęby.

Ja własnie dużo dobrego słyszałam o tym lekarzu. Zresztą z tego co czytam to sama klinika ma naprawdę dobre opinie. 

Odnośnik do komentarza

Hejka
Wiesz co ja korzystałam z leczenia kanałowego w Wilkdent w Bytomiu. Boże jak ja się boję dentysty i jak słyszę, że mam mieć kanałowe to od razu kupuje wino i pije wieczorem żeby o tym nie myśleć. Polecam tą stronę https://wilkdent.pl/oferta-stomatologia-zachowawcza/ warto poczytać, zadzwonić i się umówić. Leczą się u nich dzieciaki, więc mają dużo empatii do pacjentów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...