Skocz do zawartości
Forum

Strach przez objawy


Gość Ja32

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Nie wiem czy dobrze trafilam ale najwyżej nie uzyskam odpowiedzi chociaż bardzo licze na jakieś porady... 

Znaczne od tego że od ponad miesiąca upadam na zdrowie, już miesiąc temu byłam u ginekologa, za tydzień czeka mnie kolejną wizyta ale boje się ze lekarz nie będzie miał w stanie powiedzieć co się dzieje 😟

Znaczne od początku. Zaczęło się wszystko od częstego dodawania moczu, następnie doszło zmęczenie, nie jedna z was może pomyśleć o ciąży ale zostało to wykluczone, miesiąc temu miesiączka o czasie zresztą tak ją zawsze co do dnia pojawia się miesiączka, po wizycie u lekarza minęły dwa tygodnie a zaczęło się bóle w podbrzuchu następnie coraz częściej zaczelam czuć zmęczenie, zaczęło brać mnie na wymioty- myslalam że może jednak ciąża lecz test to wykluczył od prawie dwóch tygodni ból w piersiach i ból podbrzusza coraz częściej się pojawiał. 

Przyszedł czas na miesiączkę lecz spóźniła się 3 dni ale miesiaczka wyglądała tak:

Pierwszy dzień miesiączki to z rana przy pierwszej toalecie poplamianie potem już nic dopiero następnego dnia krwotok i to dość mocny i tak przed jakieś 30h tylko następnie półtora dnia nic i kolejnego dnia z rana znowu plamienie które trwało pół dnia i myślę że warto zrobić sobie badanie krwi beta lecz wynik był <0.20 i ciąża wykluczona. Beta została wykonana po 6 dniach od krwawienia dodam że zawsze ale to zawsze miesiaczka regularnie i trwała 5-6 dni tym razem było inaczej. Od paru dni pobolewa mnie krzyż a od dziś zaczęło się bóle jajnika a ból piersi się nasilił ale jest na tyle że można funkcjonować. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział że jajniki i macica w porządku a mimo to jest jak jest teraz. 

Czy którąś miała podobnie? Lekarz w piątek a do tego czasu zwariuje bo boje się ze coś jednak złego się dzieje 😟

Odnośnik do komentarza

To, że zawsze miesiączka była regularnie, to nie znaczy, że coś się nie mogło poprzestawiać. Też kiedyś miałam regularnie do czasu kiedy od czasu do czasu zaczęły pojawiać się stany zapalne.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...