Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Blaaaaa4

Wyniki badan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blaaaaa4

Moja córka, która dziś kończy  24 dni ma podwyzszczone wyniki badań LYM 65.9% , MON 12.3 % I obniżone MCV 97 i GRA 21.8 %. Co te badania mogą oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Z tego co kojarzę to rozpisane parametry krwinek limfocyty,monocyty,granulocyty etc  Przy morfologii podstawowej wgl tego nie podają więc człowiek sam nie wie co tam jest tak naprawdę, ja sama pamiętam,że zawsze miałam tu jakieś przekroczenia.

Ale pytanie po co było to badanie krwi u maluszka i tylko lekarz Ci odpowie na to pytanie czy coś się dzieje czy u tak małego dziecka wszystko po prostu musi się po pewnym czasie uregulować. Więc na spokojnie zapytaj pediatrę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Nie zauważyłam,że to pytanie do eksperta więc wybacz. Możesz zignorować moja odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagoda89

Sądzę, że nie powinnaś pytać o wyniki badań na forum. Tutaj możesz zostać przez przypadek wprowadzona w błąd. Ja na Twoim miejscu umówiłabym się wizytę u dobrego pediatry. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci gabinet pediatryczny pediatrapratnicka.pl w Inowrocławiu. Posiadają doświadczony personel oraz nowoczesny sprzęt medyczny. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...