Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2021


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, też mam termin na wrzesień. Niestety nie wiem czy dotrwam. Mam bardzo słabe przyrosty bety o 44%. W czwartek idę na pierwsze USG. Strasznie się boję, że nic z tego. 

Wam wrześniowe ciężarówki gratuluję i życzę szczęśliwego zakończenia.

 

Odnośnik do komentarza

Tak, badania zawsze w tym samym laboratorium. Dzwoniłam do swojego ginekologa i stwierdził że jutro zobaczymy zarodek. 

Tylko ja poroniłam 2 lata temu i jestem strasznie ostrożna.

Moje bety to 

28.12.2020 -568

30.12.2020- 986

02.01.2021 -1507

05.01.2021 -2702

Wiem, że muszę czekać do czwartku. Po pracy jadę do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor drogie Panie. Ja mam termin na 15 września :). 18.1 idę do ginekologa. Mam oczywiście pewne obawy (rok temu poroniłam), ale mam nadzieje, że we wrześniu urodzę swoje pierwsze zdrowe dziecko :).

Bardzo współczuje poronienia :(. To trauma. A czas tak szybko mija. 

Edytowane przez AleksandraNowyŚwiat
Odnośnik do komentarza

Paula, daj znać jak po wizycie. 🙂

Ja początkowo miałam iść dopiero na USG 18. stycznia, ale po pierwsze nie mogę się doczekać, a po drugie chciałabym wiedzieć czy jak na ten etap wszystko jest ok, więc umówiłam się do lekarza na najbliższy wtorek, niby przyspieszam tylko o 6 dni, ale jak okaże się, że ciąża jest dużo młodsza niż wynika z OM to przesunę USG na trochę później. 😄

Odnośnik do komentarza

Hej nigdy nic nie wiadomo. Koniecznie napisz we wtorek po wizycie. Pewnie już będzie coś widać. Ja miałem ostatnią @ 26 listopada i też termin według om mam na 2 września. Oby wszystko było tak jak powinno. Czy to Twoje pierwsze dziecko? Ja mam bliźniaki z 2011 roku. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno napiszę.

Ja termin z OM mam dokładnie taki sam, ale wiem, że na pewno ciąża jest młodsza. Mam zespół policystycznych jajników i nie przypominam sobie, żebym miała w ostatnich latach owulację 14 dnia cyklu. 😉

Mam córkę, która urodziła się w 2015 roku, swoją drogą też we wrześniu. 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...