Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Renate

Depilacja miejsc intymnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renate

Jeśli tak to na zero czy zostawiacie jakieś miejsce, wzorek czy w ogóle nie golicie ewentualnie przycinacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sentira

Lubię czasami użyć kremu, po 20 minutach szpatułką „zdejmujesz” włoski, czasami okazuje się to mniej podrażniające ale im bliżej „wnętrza” tym jestem ostrożniejsza i staram się już raczej tam nie smarować, żeby utrzymać dobre pH .

Coraz poważniej zastanawiam sie nad depilacją laserową

https://dreamskin.pl/depilacja-laserowa-dla-gladkiej-skory-na-lata/

Byłaby to na pewno dla mnie duża wygoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elka

Ja byłam na depilacji vectusem w salonie [reklama usunięta], to jest najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny laser, także jak macie zamiar wybrać się na ten zabieg to najlepiej własne tym laserem. Bikini gładziutkie , zero włoska. Na prawdę super sprawa i doceniam to bardzo, że nie muszę się golić i mieć podrażnionej skóry.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WeRcia

Żadnych wzorków nie zostawiam, lubię być tam całkowicie ogolona, dlatego chodziłam na zabiegi do depilconcept, by się  pozbyć zbędnego owłosienia. Teraz mam gładkie nogi, okolice bikini i pachy. Zabiegi trochę kosztowały ale było warto. Nie muszę kupować maszynek, pianek do golenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...