Skocz do zawartości
Forum

Depilacja miejsc intymnych


Gość Renate

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię czasami użyć kremu, po 20 minutach szpatułką „zdejmujesz” włoski, czasami okazuje się to mniej podrażniające ale im bliżej „wnętrza” tym jestem ostrożniejsza i staram się już raczej tam nie smarować, żeby utrzymać dobre pH .

Coraz poważniej zastanawiam sie nad depilacją laserową

[reklama usunięta]

Byłaby to na pewno dla mnie duża wygoda. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja byłam na depilacji vectusem w salonie [reklama usunięta], to jest najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny laser, także jak macie zamiar wybrać się na ten zabieg to najlepiej własne tym laserem. Bikini gładziutkie , zero włoska. Na prawdę super sprawa i doceniam to bardzo, że nie muszę się golić i mieć podrażnionej skóry.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Żadnych wzorków nie zostawiam, lubię być tam całkowicie ogolona, dlatego chodziłam na zabiegi [reklama usunięta], by się  pozbyć zbędnego owłosienia. Teraz mam gładkie nogi, okolice bikini i pachy. Zabiegi trochę kosztowały ale było warto. Nie muszę kupować maszynek, pianek do golenia. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość małagośka

Powiem wam, że depilacja laserowa to mega wygoda, ja tez wydepilowane całe bikini i pachy i jestem bardzo zadowolona , że zdecydowałam się na te zabiegi, nie żałuję żadnej wydanej złotówki bo efekty są rewelacyjne! Teraz chodzę na zabiegi na całe nogi.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

To prawda, że depilacja laserowa jest skuteczna i sama się na nią wybrałam. Od początku goliłam się maszynką, ale nadmierne podrażnienia skłoniły mnie do tego zabiegu.
[reklama usunięta]
Po omówieniu szczegółów przystąpiłam do zabiegów i by uzyskać efekt gładkiej skóry wystarczyło pięć sesji. Depilowałam okolice bikini oraz nogi i efekty utrzymują się już od ponad roku.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...