Skocz do zawartości
Forum

Niepłodność


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Staramy się z narzeczonym o dziecko od ponad dwóch lat. Wyniki hormonów u mnie okej, badania ginekologiczne, usg bez zarzutów. Narzeczony robił badanie nasienia i wyszło delikatnie poniżej normy jeśli chodzi o ilość. Stosujemy zdrową dietę, staramy się unikać stresu i nic. MOże powinniśmy udać się do jakiejś kliniki niepłodności już? Jesteśmy z Wielkopolski

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Wrocław to tam przoduje Invicta, może zapisz się tam na konsultację? Możesz najpierw zrobić sobie też morfologię i przyjść do lekarza już z wynikami, pamiętaj, żeby zapisać na wizytę też partnera. Pierwsze spotkanie to będzie głównie wywiad, później dostaniesz skierowanie na badania w celu określenia przyczyny niepłodności. Myślę, że nie ma co się ociągać, im szybciej zaczniesz działać tym lepiej dla Ciebie. Zapisz się i daj znać jak przebiega leczenie :)

Odnośnik do komentarza

O problemie niepłodności mozna mówić po roku starań bez skutku. Czasem problem tkwi znacznie głębiej że tak powiem. Może to być np immunologia. Zwykły ginekolog nie pomoże a tylko stracicie cenny czas i pewnie pieniądze. Kiliniki leczenia niepłodności są ukierunkowane na szukanie problem. Ja bym nie zwlekala tylko pomyślała poważnie o klinice. 

Odnośnik do komentarza

Witaminy, sport, poczytaj o witaminach wspomagających płodność mężczyzn. Olej z wiesiołka też nie zaszkodzi. Mój mąż miał azoospermię A jestem w ciąży i zdrowej 🙂 Więc głowa do góry. 

I najlepiej przestać myśleć o staraniu się,a korzystać z sexu bez zabezpieczenia 😁🤭

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, my mieliśmy podobnie, dwa i pól roku starań, lekarze mówili, że wszystko z nami w porządku, ale uznaliśmy, że pójdziemy po druga opinię i ja zgłosiłam się do ginekologa w klinice MediLuxClinic http://www.mediluxclinic.com.pl/uslugi/29 w Szczecinie. Tam jeszcze raz mnie zbadano, skierowano na dodatkowe badania, no i wyszło, że faktycznie mam problemy z zajściem w ciążę ze względu na kilka przypadłości. Gin skierował mnie na leczenie, które przyniosło super rezultaty, w przeciągu kolejnego pół roku zaszłam w ciążę i obecnie jestem mamą 6-tygodniowego Igorka :). Gin poprowadził moją ciążę, spisał się doskonale. 

Edytowane przez let
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...