Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kama

Pomijanie krwawienia z odstawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kama

Czy częste pomijanie krwawienia z odstawienia przy antykoncepcji hormonalnej jest bezpieczne? Pomijam średnio co drugie krwawienie. Lekarz twierdzi, że ok, ale nie jestem pewna czy na dłuższą metę nie nabawię się czegoś... Czy z praktycznej strony ktoś może mi doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kicia

u mnie występowały częste plamienia śródcykliczne, po odstawieniu pigułek minęło. Teraz mam cyclotester i wiem kiedy dokładnie muszę zabezpieczać się mechanicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lala

Wydaje mi się, że ogólnie ni ejest to zdrowe, choćby dlatego że wbrew naturze. Z resztą antykoncepcja hormonalna jest wbrew naturze. Moim zdaniem najlepsze są metody naturalne, a reguła powoduje, że sa tak samo skuteczne. Ja używam termometru mySense i jakoś w ciążę nie zachodzę, więc działa 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Boni

Idź do lekarza i powiedz, co cię trapi. Lekarz prowadzący na pewno odpowie czy twój organizm może podołać czy nie. SPrawdzi czy owulacja jest zatrzymana i w ogóle. Ja z uwagi na złe samopoczucie odstawiłam po kilku latach tabletki. Poczytałam na portalu naturalna . płodność artykuły i znalazłam odpowiednia metodę zapobiegania ciąży dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...