Skocz do zawartości
Forum

Ssanie kciuka gdy widzi metkę dwulatek


Kamuska1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .mam synka Maciusia co ma 23 miesiące .od małego nie tolerował smoczka. W wieku 8 miesięcy zaczął ssać kciuk na widok metki która była przy misiu że szmatką .tolerowalisny to ponieważ się szybko wtedy uspokajał i z zasypianiem nie było problemu a wcześniej mieliśmy sajgon . Synek pierw tolerował tylko tego jednego misia z metką , lecz z czasem zaczęły go interesować inne i pierw dotykał ich a potem palec do buzi a dzisiaj wystarczy że ja zobaczy to palec do buzi .potrafi grzebać w koszulce w którą jest ubrany żeby znaleźć metkę ale zaczelam mu je obcinać i pokazywałam mu że to ble i wyrzucałam do kosza. Nie protestował bo metkę można wszędzie znaleźć .teraz w spodniach grzebie i tylko ja sobie smyra i palec do buzi .jest to dziwne zachowanie bo nie słyszałam o takich dzieciach co metki sobie upodobaja .miś bez metki go nie interesuje .staram się go odciągać zabawiać ale też mam swoje obowiązki , gorzki paluszek chwilę pomógł potem synek się przyzwyczaił .mój tata twierdzi że nic mu nie będzie. Szkoda żeby się denerwował .napewno z czasem zrozumie że tak nie wolno .co mi poradzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...