Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy stosunek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu planujemy z chłopakiem odbyć pierwszy raz. Rozmawiałam z koleżankami, że prezerwatywa w całości starczy, ale zastanawiam się czy nie lepiej pigułki. Czy nie byłby to problem do przepisania pigułek antykoncepcyjnych, że pierwszą miesiączkę dostałam pół roku temu? Nie wpłynie to negatywnie jakoś, czy z decyzją o tabletkach powinnam zaczekać. Mam 16 lat, miesiączkę późno dostałam, ale miałam problemy z tarczycą.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Wszystko w swoim czasie

Zastanów się czy to jest ten jedyny? Czy chciałabyś z nim być i mieć dzieci? Czy to aby na pewno jest Twoja decyzja? Czy presja otoczenia..bo wszystkie mają "to" za sobą? Jesteś jeszcze młoda i masz czas..a dziewictwo to jest naprawdę skarb, którym warto się podzielić ale tylko z tym jedynym i wybranym. Ja swojego pierwszego razu strasznie żałowałam, żałowałam że nie zaczękalam na tego jedynego ( bo on na mnie czekał) ( tak zdarzają się jeszcze prawdziwi mężczyźni, którzy czekają na tą jedyną). Chciałam być taka "dorosła"... Na prawdę zastanów się nad tym

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w tak młodym wieku nie ma co się faszerować, na to jeszcze będzie czas. Myślę, że najlepsze rozwiązanie to ochrona mechaniczna wspomagana dokładnym i regularnym monitoringiem cyklu. Może kup sobie tester owulacyjny na ślinę. Drogi nie jest. Tam sprawdzasz poziom lh w ślinie i na tej podstawie masz informacje o fazie cyklu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...