Skocz do zawartości
Forum

Ciąża siostry


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam siostrę L.24 ,która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Pracuje w domu zdalnie od marca z domu wychodzi rzadko A jak już to na długo (kilka godzin) Kiedyś zauważyłem że dziwnie się zachowuje : potajemnie z kimś rozmawia przez telefon, raz  czy dwa obudziłem się w nocy i wynikało z tego ze są parą . Jak wszedłem do pokoju (mamy wspólny) to wyglądało tak jakby leżała nago i wysyłała mu nagie zdjęcia (leżała przykryta kołdrą w łóżku) 2 dni temu była przed lustrem i oglądała swój brzuch ‐ podwineła bluzkę do góry i dotykała go. Ja mając z nią kontakt 24h wspólny pokój, codzienne rozmowy. Zauważyłem że przytyła w pośladkach ma szersze jakby, uda ,lekko odstajacy brzuch ,masywne nogi i większe piersi . Domownicy też zauważyli że przytyła na co się bardzo zdenerwowała. Mam 2 teorie że jest w ciąży i podczas nieobecności była na schadzce tzn z chłopakiem seks.  A druga że przytyło się jej od siedzenia w domu ale dziwne że  tak dużo kg  bo widzę dużą różnicę w jej wyglądzie. A wy co o tym sądzicie i co to waszym zdaniem może być ciąża czy roztyła się od lockdownu.?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...