Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Jestem na początku tej pięknej drogi. Jestem między 4 a 5 tygodniem. W sierpniu miałam ciążę biochemiczną. W środę zgłosiłam się do ginekologa, bo miałam straszne bóle podbrzusza (takie jak na miesiączkę). Czy Wy też tak miałyście na początku? Lekarz przepisał mi Duphaston (3x1). Stosuję go dwa dni. Niby bóle pojawiają się rzadziej, ale mają różne nasilenia. Boję się, bo chciałabym żeby tym razem było wszystko ok. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami. Buziaki i wesołych świąt! 

Edytowane przez Mała0508
Odnośnik do komentarza

Mnie na tym etapie mocno bolało podbrzusze, a zwlaszcza lewy jajnik, z którego była owulacja. Zgłosiłam się na IP, a za 2 dni do swojego ginekologa i wszystko było w porządku, nie dostałam żadnych leków 😉 Po jakiś 2 tygodniach ból minął, a jeśli był to bardzo delikatny przez chwilę 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Mała0508
17 godzin temu, Gość Hurrem napisał:

Hurrem i Beata, dziękuję Wam za odpowiedzi. Dziś rano strasznie się czułam. Ledwo zylam. Nie wiem, czy to normalne, czy tak jest na początku. Po obiedzie się zdrzemnęłam i jest lepiej. Następna wizyta 4 stycznia. Mam nadzieję, że do tego czasu będzie wszystko dobrze i nie zwariuję... 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 🙂

Czy miałyście/macie może bóle i przeskakiwanie miednicy przy zmianie pozycji, szczególnie leżącej?

Jestem w drugim trymestrze i od jakiegoś tygodnia całymi dniami męczy mnie właśnie silny sekundowy ból jakby zlokalizowany głęboko w miednicy (pochwie?), np. gdy za szybko wstanę z krzesła lub przekręcam się z boku na bok. Nawet przy kichaniu czy kaszlnięciu muszę uważać.. 🤦‍♀️

Czy któraś z Was się spotkała z taką dolegliwością? 🤷‍♀️

Pozdrawiam ❤️

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...