Skocz do zawartości
Forum

3 pytania na temat ciąży


Gość Kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 pytania w związki z ciążą:  niedawno dowiedzieliśmy się o pierwszym dziecku  i mam wobec tego pytania: 

1.Czy współżyjcie w ciąży z partnerami, czy dla was to jest jakaś różnica w tych sprawach i czy są pozycje niebezpieczne dla płodu.  I wogóle to jest bezpieczne?. 

 

2. Jak śpicie w nocy, czy macie jakieś problemy np. Z zaśnięciem, niewygodne pozycje czy coś co sprawia dużo problemów.  Również jestem ciekawa jakie macie sny ,Czy normalne czy powiązane z ciążą i dzidziusiem? 

 

3. Czy duży brzuch od 5 do 9 miesiąca przeszkadza w codziennych czynnościach takich jak 

kąpiel, ubieranie się, schylanie, jazda samochodem (za kierownicą) , chodzenie ,korzystanie z toalety i czy sprawia jakiś ból czy bolą plecy ? 

 

Odnośnik do komentarza

Hej! 

1.Nie,nie wspolzylam przez cala ciaze. Nie chcialam, jakis hamulec. W 7 miesiacu okazalo sie, ze szyjka sie skraca wiec lezenie i odpoczywanie. Szczesliwie dotrwalismy do 40- tego tygodnia. 

2.Spanko albo na plecach albo na lewym boku. Polecam poduszke rogala, fajna sprawa. Co do snow. hmmm nic zwiazanego ani z dzieckiem ani z ciaza mi sie nie snilo. 

3.Kwesta indywidualna. Do 8 miesiaca mialam taki brzuch, ze moglam spokojnie wszystko robic sama. Za to w 9-tym jak mi wywalilo to nie dalam rady przejsc kilku metrow nie mowiac juz o wstaniu z lozka czy przewroceniu sie z boku na bok.. No a potem przyszlo na swiat 60 cm Szczescia 🙂Samochodem jezdilam do 7 m. Pozniej juz bylo mi niewygodnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...