Skocz do zawartości
Forum

Dziecko... (pytanie do matek)


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.  Mam pewien problem i chciałbym prosić ekspertki w tych sprawach o pomoc.  Jestem młodym chłopakiem  20 lat nie mam partnerki.  Zauważyłem że od dłuższego czasu (około pół roku) wytworzyła się we mnie ochota, chęć posiadania dziecka. Oglądam zdjęcia kobiet w ciąży (aktorki, celebrytki i moje znajome) , usg ,porody filmy  jak opowiadają o tym . Moi znajomi w tym samym wieku  czy starsi (21-23)  , którzy wpadli mają już dzieci lub niedługo będą na tym świecie (lubię oglądać jak są w ciąży lub pokazują dziecko. Parę razy śniło mi sie że jestem przy porodzie mojej dziewczyny  i zajmujemy się bobo (te kobiety ze snów to raz obce osoby a czasami te które były na zdjęciach)

Co do realiów mieszkam z rodzicami pracuje (zarabiam około 2)  i nie mam partnerki. W naszej rodzinie niestety nie ma małych dzieci bym mógł się wykazać.  Możecie powiedzieć, że mam przez sobą całe życie i po co mi teraz dziecko, a to trudne zadanie. 

Jak mówiłem wcześniej chcę poczuć na własnej skórze jak to jest zajmować się kobietą w ciąży, zobaczyć usg ,pozytywny  test,móc podotykać brzuszek.  Krótko mówiąc  być ojcem. Czyli zmieniać pieluchy, chodzić z wózkiem na spacery,karmić ,przytulać itp. 

Tu pytanie do was co sądzicie o mojej postawie i w skali 1-10 jak trudne jest ogarnięcie samemu tych wszystkich rzeczy? LUB z kimś 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...