Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy, cellulit i zwiotczała skóra


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem rozwódką mam 47  lat i  jestem matką trójki  dzieci: 1 urodziłam 24 lata temu (1996)  drugie 20  (2000)  i trzecie 15 (2005)  A   rodziłam  wszystkie naturalnie. Od dłuższego Od 1 porodu mam utrzymujący się celulit, rozstępy na brzuchu, lekko odstajacy brzuszek , dosyć duże piersi porównując do innych kobiet. Gdy założę jakąś sukienkę, czy spódnice do kolan  mężczyźni się za mną oglądają i prawią komplementy mówiąc że jestem bardzo seksowna i atrakcyjna co jest bardzo miłe.   Gdy usiądę w normalnych ubraniach to widać wałki na brzuchu. Również na posladkach. Gdy się opalam na plaży (lubię to robić ) to czuje się się  nie komfortowo że uznawana w męskich oczach za ideał mam takie ciało.  W pytaniu zmierzam do tego jak się da tego pozbyć (jeśli jest możliwe) i trochę dziwne że od czasu do czasu ćwiczę minęło sporo czasu od porodów  a ślady po moich  zostały .

Odnośnik do komentarza
Gość Barwinka

Fajny jest Balsam kokosowy Pahwash z mango, działa na uelastycznienie skóry. Miałam taką przesuszoną, wiotką skórę a on temu rewelacyjnie zapobiega. Odkąd stosuję balsam skóra jest napięta, delikatna w dotyku, a jak przyjemnie pachnie. Uwielbiam go, i to kosmetyk naturalny

Odnośnik do komentarza

Na cellulit najlepsza jest endermologia,  u mnie dało super efekty, chodzę regularnie do salonu [reklama usunięta] na prawdę na cellulit są to rewelacyjne zabiegi.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...