Skocz do zawartości
Forum

Skutki odstawienia tabletek antykoncepcyjnych


Gość Mirianna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jakie miałyście skutki (fizyczne i psychiczne) odstawienia tabletek antykoncepcyjnych? Jestem zmuszona je odstawić, zbyt częste i zbyt silne migreny, jutro zaczęłabym kolejny blister i raczej tego nie zrobię.

Odnośnik do komentarza

Żadnych leków nie odstawia się samemu. Skoro masz tak złe skutki uboczne powinnaś pójść do ginekologa i mu o tym powiedziec, razem stwierdzicie czy chcesz kontynuowac taki rodzaj antykoncepcji (wtedy przepisze ci inne), czy też zrezygnujesz całkowicie z brania.

Same migreny mogą mieć wiele przyczyn, niekoniecznie sa to tabletki anty. O leczeniu migren poczytasz sobie na blogu avigon.  Zerknij sobie. 

Odnośnik do komentarza

No u mnie powróciły nieregularne cykle, więc gadanie, że tabletki wyregulują cykl jest błędne. Krwawienie oczywiście podczas brania pigułek, występuje regularnie, ale po odstawieniu koszmar. Radzę sobie, bo kontroluję owulację na testerze owulacyjnym na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Żadnych skutków nie miałam. Ale trzeba uważać, bo tabletki dają nawyk zabezpieczenia przed ciążą, a tutaj trzeba już pamiętać przy stosunku, żeby zabezpieczenie było. Ja to używam błony dopochwowej caya, jest wielokrotnego użytku, więc też co chwilę nie muszę kupowac czegoś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...