Skocz do zawartości
Forum

Nie mam ochoty na seks


Gość limna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny poradzicie coś? Od dłuższego czasu w ogóle nie mam ochoty na sex. Ilekroć mój mąż cokolwiek zaczyna najchętniej znajduję jakąś wymówkę lub udaję bardzo zmęczoną.
Mam 32 lata, jestem mamą dwóch urwisów, pracuję zawodowo.

Odnośnik do komentarza

A ile jesteście małżeństwem? Bo u mnie coś takeigo nastąpiło jak stuknęło nam 7 lat ;0 Nie nagle ale z roku na rok miałam coraz mniejszą ochotę na bara bara. Na początku myślałąm,ze to tabletki antykoncepcyjne, przestałam je brać ale ochota nie powróciła. Potem postanowiliśmy walczyć o nasz związek, o satysfakcję oraz wybraliśmy się razem na wakacje. Kupiliśmy sobie trochę zabawek erotycznych. No i zaczęłam brać tabletki na większe libido. konkretnie Libido therapy, które poleciła mi moja pani ginekolog. Wszystko to sprawiło,.ze ochota powróciła.

Odnośnik do komentarza

Przecież są różne poradniki w tym zakresie
Są też afrodyzjaki (nie wiem jaka jest ich skuteczność) no i w końcu są też środki farmaceutyczne, gdyby to wszystko zawiodło. Mam na myśli to, że jak wkrada się do sypialni rutyna, to trzeba coś z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza

Przecież są różne poradniki w tym zakresie
Są też afrodyzjaki (nie wiem jaka jest ich skuteczność) no i w końcu są też środki farmaceutyczne, gdyby to wszystko zawiodło. Mam na myśli to, że jak wkrada się do sypialni rutyna, to trzeba coś z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza

a te tabletki to coś w stylu tych reklamowanych asequrelli czy też asevii? Bo sama wprawdzie biorę tabletki antykoncepcyjne ale szukam czegoś na libido bo nie chcę z nich rezygnować. Wprawdzie obniża to moje libido ale nie mogę sobie pozwolić na kolejnego dzidziusia ^^

Gdzie to kupowałaś?

Odnośnik do komentarza

Kupowalam w sklepie intymnosc.pl Ale nie wiem czy są w aptekach. Moze są a moze nie ( nie sprawdzałam). Asequrellę również przetestowałam ale nie jestem w stanie Ci napisać jakie miała działanie bo bardzo mnie po niej bolała główa oraz ogólnie czułam się rozbita tak więc nie byłam z niej za bardzo zadowolona. Przestałam brać po kilku tabletkach. Libido therapy nie miały takich efektów ubocznych.

Odnośnik do komentarza

A próbowałaś już slynne afrodyzjaki np. ostrygi? Warto też stosować suplementy typu libido therapy , tylko nie nastawiaj się na natychmiastowy efekt, to nie jest tak, że na drugi dzień po zażyciu już najdzie Cię ochota, zaleca się by stosować go minimum 3 miesiące. Dodatkowo zastanów się czy twój tryb życia nie ma wpływ na niskie libido np. stres, braku snu? Tutaj może pomóc tylko zmiana trybu życia...

Odnośnik do komentarza
Gość Oryginalna

Ostrygi także próbowałam. Jakiś tam efekt, dają - ale jak dla mnie ich właściwości są zdecydowanie przereklamowane. Nie wiem może na innych bardziej działają
Jeżeli chodzi o libido therapy to jego działanie porównałabym do stanu przed miesiączką - czyli okresu w który mam naprawdę duże libido i z łóżka bym nie wychodziła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...