Skocz do zawartości
Forum

Stymulacja owulacji


Gość Nata

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Może jest tutaj więcej dziewczyn z podobnymi problemami, które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami/efektami w stymulacji, a może zechcą się wzajemnie wspierać, pogadać.. Problem ten dotyka wielu par ale wiem po sobie, że rozmowa na ten temat z osobami z najblizszego otoczenia jest czasami strasznie trudna...

Opowiem troszkę o sobie..

Od mniej więcej 3 lat staramy się z mężem o dziecko, po prostu przestaliśmy się zabezpieczać. Na poczatku tego roku po kilku monitorowanych cyklach zostałam skierowana do szpitala na badania, okazało sie że mam PCOS:( w listopadzie zaczęłam stymulacje clostilbegyt 0.5x1 od 5dc do 9dc, niestety w pierwszym cyklu clo nie pomogło, nie było owulacji 😭cykle mam czasami nawet 40dniowe. Aktualnie zaczyna mi się drugi cykl z clo tym razem 1x1 i też od 5dc do 9dc biorę jeszcze pregne start, vit d3 i kwas omega3. w międzyczasie mąż zrobił badanie nasienia, wyniki nie były konsultowane z lekarzem pokaże je dopiero swojej gin bo o nie prosiła ale opis mówi, że wszystko w normie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...