Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem... W poniedziałek dostałam pozytywny wynik na covid. Dziś zrobiłam test ciążowy, wynik pozytywny. Czy koronawirus mógł wpłynąć na wynik testu ciążowego i go zafałszować? Dziękuję za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Raczej wątpliwe by covid sfalszowal wynik testu ciazowego. Test wykrywa hormon bhcg I na tej podstawie wskazuje jedna albo 2 kreski. Po okresie izolacji radzę iść do ginekologa lub do laboratorium na badanie bhcg. 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia😊

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

Raczej wątpliwe by covid sfalszowal wynik testu ciazowego. Test wykrywa hormon bhcg I na tej podstawie wskazuje jedna albo 2 kreski. Po okresie izolacji radzę iść do ginekologa lub do laboratorium na badanie bhcg. 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia😊

Ma

Odnośnik do komentarza

Tuż po terminie spodziewanej miesiączki możesz sikać co 15 minut, brzuch ciągnie jak przed miesiączką. Może pojawić się plamienie implantacyjne (dosłownie 2,3 dni przed spodziewanym normalnym krwawieniem i zaniknie w dniu kiedy miesiączka miałaby się pojawić). Po kilku dniach dochodzi ogromne zmęczenie, potem mogą dojść mdłości (obrzydza sama myśl o jedzeniu, ale jeśli uda Ci się przygotować kanapkę, to je się ją całkiem przyjemnie), czasami zgaga. Ciśnienie krwi się obniża, a temperatura ciała podwyższa do 37-37,5.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...