Skocz do zawartości
Forum

Beta hcg


Gość Marysia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, 28.11.2020 powinnam mieć miesiączkę, nie pojawiła się. Zrobiłam test wyszła dobrze widoczna druga kreska, dodatkowo zrobiłam beta hcg, która wynosiła 50.73, po dwóch dniach powtórzyłam i niestety dzisiejszy wynik to 53.62 wzrosło tylko o 4,5%. Czt może do świadczyć o poronieniu lub złe rozwijającej się ciąży? Jutro mam wizytę, nie ukrywam ze jestem załamana. Bo bardzo czekałam na ciąże. Z góry dziekuje za pomoc 🙂

Odnośnik do komentarza

Niestety taki wynik świadczy o ciąży biochemicznej. Prawdopodobnie w najbliższych dniach zaczniesz krwawić podobnie jak na miesiączkę. 

Oczywiście radzę udać się do dobrego ginekologa, który pokieruje Cię na badania oraz przepiszę odpowiednie leki oraz witaminy.

Doskonale rozumiem jak się czujesz. Byłem w identycznej sytuacji. Na pocieszenie powiem, że po tym wszystkim mam w domu szalonego 2 latka oraz niemowlaka prawie 5 miesięcznego.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

#ankieta #dlaczegochcęzostaćmamą

Cześć dziewczyny! Prowadzę ankietę na temat dlaczego chcemy zostawać mamami i szukam kobiet z wynikami badań estradiolu, amh i testosteronu

Jeśli posiadacie takie wyniki to śmiało wypełniajcie ankietę, prześlijcie dalej, jeśli znacie inne kobietki, będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc w przyczynieniu się do odkryć naukowych ;D

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...