Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamy 2021


Gość luna87

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27/11/2020 o 8:10 PM, Gość Swing napisał:

Hej! U mnie nieśmiałe dwie kreseczki, beta z 32dc 115, dziś (34dc) 420. Niżej niż w pierwszej udanej ciąży, ale przyrost dobry więc mam nadzieję, że będzie ok! W czerwcu biochemiczna, więc teraz jestem pełna obaw. 

Będzie dobrze, przyrost jest prawidłowy, musimy myśleć pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja w piątek się dowiedziałam o ciazy. 4 tydzień. W tym tygodniu idę do lekarza i zobaczymy co i jak. Objawy: kręcenie w dole brzucha jak na miesiączkę, trochę ciągnie jajnik, z którego poszło jajeczko. Bólu piersi brak, apetyt normalnie, brak mdlosci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja chyba też:-) na teście blada kreseczka, dzień przed planowaną @. Jutro powtórzę, jak będą 2 to pójdę na betę i później lekarz:-)  jestem w szoku, że udało sie za 1 razem 🙂

to nasza 2 ciąża. A jak tam u Was  ? Pierwsze maleństwo bedzie? 🙂

Odnośnik do komentarza

Mogę się przyłączyć? 

U mnie będzie pierwsze :) Szczęście miesza się z ciągłymi fazami, że może coś robię nie tak. 

6t, beta ładnie rośnie, progesteron ok. Za tydzień kolejna wizyta już z kompletem badań. 

Nie mam mdłości, więc nie wiem czy się cieszyć czy martwić :/

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Hej. Ja chyba też:-) na teście blada kreseczka, dzień przed planowaną @. Jutro powtórzę, jak będą 2 to pójdę na betę i później lekarz:-)  jestem w szoku, że udało sie za 1 razem 🙂

to nasza 2 ciąża. A jak tam u Was  ? Pierwsze maleństwo bedzie? 🙂

U mnie tez druga. Mamy juz 5 letnja córeczkę. 🙂

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Ania napisał:

U nas tez 🙂 bedzie 6 lat miedzy dziecmi, ale mam nadzieje ze dobrze beda sie dogadywac.

Ja również mam taką nadzieję 🙂 tym bardziej ze zamierzam ulokować moja dwójkę w jednym pokoju 😉 myślę, że będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli. Mimo, że to początki człowiek juz sie zastanawia jak to wszytsko bedzie. Oby pandemia się uspokoiła bo bardzo chciałabym rodzic z mężem jak w przypadku pierwszej ciąży. 🙂

Odnośnik do komentarza

Ja jutro idę na drugą bete. Ale wyniki poznam u dr w czwartek. I zobaczymy jak przyrasta. Może będzie już z coś więcej widać na usg. 😊

Języka też nie umie trzymać za zębami. Moi rodzice i siostra już wiedzą. Teściom powiemy pewnie w święta. Córeczka ciagle pyta ale odpowiadam bliżej nieokreślonym "już niedługo" 😉

Edytowane przez Martuśka;-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...