Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamy 2021


Gość luna87

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie grupy na FB, to przypominam, że tutaj też można  zrobić grupę zamkniętą.

Nie korzystam z FB, bo to zawsze mnie wciągało i zabierało i wiele więcej czasu niż się wydawało, to jest bez sensu i od kiedy skasowałam profil, jest lepiej, bo nie wiem czemu ale jak wchodzę teraz na inne strony to nie siedzę tak długo jak to było na Fejsie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiabrzoza
W dniu 18/5/2021 o 9:16 AM, Gość Martyna napisał:

Kupujecie sobie jakiś prezent na dzień mamy?😂😁

W sumie jutro jadę kupić perfumy o zapachu mchu na takie fancy targi...

moze być ze to na dzień mamy. Tatuś mial mi koszyk kupić do reweru bo wywalł mi stary wiklinowy ale pewnie zapomni:(. A Dla mnie są mega ważne prezenty...

Odnośnik do komentarza

 No to założyłam dziewczyny grupę  nazywa sie „Sierpnióweczki 2021”na Fb.  Grupa jest prywatna,  pododaje Was jak do mnie napiszecie.  
tutaj załączam screena żebyście wiedziały jak wygląda. Sprobójcie same ją odnaleźć. Jak się nie uda to  Najłatwiej Znajdziecie mnie na Fb przez mój profil Kasia Brzoza Makeup Artist i tam napiszcie to wyśle wam zaproszenie bo inaczej to pewnie ciężko się odnaleźć będzie. 
:))

 

co do grup prywatnych tutaj to ja w tamtej ciąży tez  w takiej byłam a i tak skończyło się na Fb a wtedy nasze relacje rozkwitły. Nawet się kiedyś spotkałyśmy i mamy ze sobą codzienny kontakt i to jest bardzo fajne:)  te co nie miały Fb bo nie chciały. W końcu pozakładały sobie fake konta i mają Fb tylko na naszą grupę 😂

 

 

a jednak wrzucam link bo oczywiście screen nie chce się załadować na to forum. 😕

https://www.facebook.com/groups/211838183884960/

a9c06389af.png 

Mama Tadeusza 29.01.2020 |Aniołek październik 2018 9tc

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Brzoza

Ręcznikach ? Ja mam otulacze bambusowe i pieluszki bambusowe. Niestety ceny się trzymają. Jedynie na Ali zamówisz za 40 zł rozmiarem jak te za 120. Ja mam z Lanila, Lamilou i lulalove. I z Aliekspres. Wszyscy chwalą sobie tez z Tula/ wszystkie dobre. Najpierw szlam

w te fancy i drogie a teraz zamówiłam te a Ali i tez są świetne ! 
 

ps  udaje się wam znaleźć grupę ma Fb super ! Czekamy na kolejne :)) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Hejka no ja juz po wizycie kfalifikacyjnej na ta chwile poród maturalny chyba ze okulista stwierdzi ze za dózy wysiłek był by to w tedy cesarka . skierowanie do szpitala  juz tez od razu  dostałam od pani doktor. Moj malutki wazy prawie 1.5 kg. 

Dołanczajcie do grupy na fejzbuku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Karola

Hej, mi brakuje jeszcze czegoś na szybsze gojenie się rany, może polecacie jakiś specyfik? Dziś właśnie przyszła koszula do karmienia i jest ok, więc zamówię sobie 2 kolejne. Tych rzeczy jest tyle do wyboru, że nie wiadomo co wybrać... Bierzecie ze sobą do szpitala poduszki do karmienia?

Byłam już na pierwszej wizycie u położnej środowiskowej, przeczytałam wszystkie materiały i muszę się umówić na kolejną, im bliżej, tym więcej pytań;)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna

Kurcze dziewczyny ja Was podziwiam, że już myślicie o pakowaniu torby do szpitala, albo macie już uszykowana... Ja do środy pracuje, wprawdzie siedzę za biurkiem, ale już powoli mi ciężko. Jak będę na wolnym, to wyruszę na zakupy i zabiorę się za wyprawkę. Sporo rzeczy mamy, bo mam już 5-letniego synka, ale wiadomo, że coś trzeba dokupić, to sama przyjemność 😁 Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Karola

Ja już od 2 tygodni jestem na zwolnieniu, brzuch mi strasznie twardniał od siedzenia za biurkiem, po pracy dojazd, obiad itd i nie miałam w ogóle czasu na odpoczynek, a diabetolog już miesiąc temu kazał mi wypoczywać. Muszę sobie zrobić listę wszystkich potrzebnych rzeczy i odhaczać. Przyszły mi dziś też pieluszki, zamówiłam muślinowe i bambusowe na próbę i te bambusowe są super, mięciutkie w dotyku. Koleżanki polecały mi jeszcze flanelowe, szczególnie do szerokiego pieluchowania. Co tydzień coś dokupuję i ciągle boję się, że i tak o czymś zapomnę😉 A spakowana torba = spokój:)

Odnośnik do komentarza

Taka cisza laski a tu terminy nam się zblizaja. Moj mąż dopiero bedzie malował kącik maluchowi a ja w koncu zamowię komodę z przwjakiem i łużeczko. Wczoraj kupiłam pierwsze ubranka dla synka i przybory a w domu ogladałam aż 2 razy . a dla siebje do szpitala oprucz laktatora mam juz wszystko

 

Odnośnik do komentarza

Jezu ja to jeszcze jestem w lesie ze wszytskim ... tzn mamy kupę ciuchów mam rzeczy po synku ale walizka ... jaka walizka? 😅  w lipcu zrobię zakupy jak dostanę wypłatę i styka ;p. Ja jeszcze cały czas w jakimś takim nieporządku.  Podobno są opóźnienia z wypłatami tymi już z zusu to prawda? Ja narazie dopiero dostałam tą za pierwsze 33 dni ... co wypłaca pracodawca.   
 

dziewczęta chodźcie na forum jest nas tam już chyba 8?9?  
wrzucam jeszcze raz link

https://www.facebook.com/groups/211838183884960/ 
 

Sierpnióweczki 2021- się nazywa 🙂 

a9c06389af.png 

Mama Tadeusza 29.01.2020 |Aniołek październik 2018 9tc

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! 

 

Dawno mnie nie było 🙂

u mnie 32 tydzień wiec juz coraz blizej... Jesli chodzi o przygotowania to u mnie ostatnia prosta, wszystko wyprane i wyprasowane czeka w workach próżniowych, torba do szpitala powoli sie wypełnia a łóżeczko czeka w piwnicy zeby je poskładać ale to dopiero w połowie lipca i male przemeblowanie w pokoju tez zostawiam na po połowie lipca. Teraz czekam na małe wakacje na wsi, żłobek zamknięty więc jedziemy z moim 3 latkiem do babci na 2 tygodnie i po powrocie ostatnie przygotowania. 

zobaczymy co mi lekarz powie odnosnie mojej cukrzycy czy bedzie chcial mnie skierowac na szpital juz od 38 tygodnia. Wolałabym nie i jeśli nie będzie konkretnych powodów tylko chęć obserwacji czy malutka za szybko nie przybiera to będę się targować o każdy dzień w domu 😂

Pytanie do dziewczyn, które maja starsze dzieci. Czy kupujecie jakiś prezent od młodszego rodzeństwa? Jakiś pomysł na pierwsze spotkanie? A może ktoś juz ma doświadczenia w tym temacie i cos podpowie z wlasnych obserwacji i doswiadczen? 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Karola

Hej! U mnie 30 tydzień i we wtorek idę na 3 badania prenatalne. W tygodniu przyszło łóżeczko, nie mogliśmy wytrzymać i złożyliśmy:) śliczne jest to w wersji mini, teraz muszę wybrać pościel itd. Ubranka zacznę prać za ok 2-3 tygodnie. 

Od lipca wznawiają u nas porody rodzinne, bardzo się z tego cieszę. 

Co do cukrzycy to ja mam tylko dietę i mam wszystkie cukry w normie, np. dziś rano miałam 74. Przez te upały nic nie chce się jeść... Z badań prenatalnych nie wynikało u mnie, żeby dzidzia ważyła za dużo. Mam nadzieję, że dzidzia urodzi się przed terminem, już nie mogę się doczekać:)

Odnośnik do komentarza

Ja w piątek skończyłam 32 tygodnie. I byłam na wizycie -3 prenatalne. Wszystko dobrze. Mały ma 2 kg i 45 cm. Ciekawa jestem ile jeszcze urośnie 😂 I w piątek byłam ostatni dzień w pracy. Upały dają w kość. I po weekendzie pakuje torbę do szpitala i będę się powoli brała za pranie ciuszkow i układanie w komodzie wszystkiego. Jeszcze muszę zamówić lozeczko 🙈 A w międzyczasie przygotowania do obrony magisterki 😂

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Gość Karola napisał:

U mnie cukrzyca wyszla na poczatku ciazy i od stycznia mam insuline na noc... Pilnuje diety w dzien i sporadycznie mam jakies przekroczenia. Jednak do 2 kolacji i na noc mam insuline zostalo jeszcze jakies 168 ukluc jesli urodzi sie w terminie 😂 odliczam bo moje uda juz cale w siniakach ( niestety mam skrore bardzo delikatna i od wszystkiego wychodza mi siniaki). 

Najfajniejszy etap przygotowan przed nami dziewczyny 🙂

za pierwszym razem maz scielil lozeczko jak bylam w szpitalu teraz pewnie tez tak bedzie a juz wszystko wyprane czeka 😉 jeszcze torbe do szpitala dopakowac i czekac 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Oj tak teraz to tylko pozostało n czekać za naszymi maluszkami i wytrzymac jakos te upały ja mam nogi jak baloniki tak mi spuchły ze nie wygodnie mi chodzić a we wtorek mam wizytę u pani doktor a to poczatek 34 tygodnia.pozdrawiam odezwę sie po wizycie pa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...