Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość WARDII

Gdzie kupować pościel?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WARDII

Pościel jednobarwna. Macie jakieś sprawdzone sklepy, w których kupię taką pościel dobrej jakości. Nie za miliony monet.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alline

Sklep Domownia - zdecydowanie, jesli Ci zalezy na dobrej jakosci poscieli, która troche psołuzy, a nie po kilku praniach bedzie do wyrzucenia. Przy tym w sklepie mają dobre ceny na pościele, z naturalnych tkanin

https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/posciel-bawelniana

Zerknij sobie na stronę. Na stronie jest pełen wybór pościeli.

Znajdziesz tam jednobarwne jak równiez i wielokolorowe pościele. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elvinka

Ja uwielbiam intensywne kolory i kolorowe wzory, a moje ulubione marki to 

Lola y Lolo

oraz 

La Millou

. Zakupy u niech traktuję jako okazję do zrobienia sobie prezentu (ze względu na ceny i dość specyficzny styl), ktoś robi prezent dla mnie lub ja obdarowuję kogoś.

Poduszki (poszewki) "kanapowe", ozdobne kupuje często w H&M - odpowiada mi jakość i ceny.

https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/9design

Dobre promocje na pościel maja również tutja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iggy2000

Bardzo fajne komplety w fajnych cenach maja na poscielove24. obczaj sobie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Tez zamawiałam na poscielove24 i polecam. Fajne ceny, dobra jakość nawet po praniu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hedłiga

Ja bardzo lubię kupować pościel i różne dodatki na łóżko od firmy Lubatex z Lubawki. Rzeczy od nich bardzo dobrze mi się sprawdzają, nic się z nimi nie dzieje i dobrze się pod nimi śpi, w dodatku firma ma w ofercie wiele niestandardowych artykułów, które czasami jednak się przydają: https://lubatexoutlet.pl/pol_m_POKROWCE-NA-MATERACE-182.html Polecam serdecznie, bo ceny są bardzo przystępne jak za jakość, którą oferują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! W zeszłym roku robiłam metamorfozę mojej sypialni i pokoju moich dzieci, więc może coś doradzę! Testowo zamówiłam pościel z CottonMarket  i szczerze mówiąc, jestem bardzo zadowolona — mają szeroki wybór wzorów, kolorów i rozmiarów. Zależało mi na pościelach bawełnianych i bez problemu takie znalazłam. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...